Kuzey Batı, Yeezy Tonlarını Modellerken Modanın Geleceğidir


Kuzey Batı gözünü geleceğe dikmiştir.

29 Temmuz’da, kim Kardashian kızının eski modellerden bir çift fütüristik tonu modellediği birkaç fotoğrafını paylaştı Kanye BatıYeezy hattı. Instagram Stories’de yayınlanan fotoğraflarda North, yüzü saran gümüş renkli bir yansıtıcı lens içeren benzersiz şekilli gözlükleri tamamen siyah bir toplulukla eşleştirdi.

9 yaşındaki çocuğun da bir telefon tuttuğu ve görüntüsünün bir özçekimini yaptığı görüldü.

Kuzey’i çocuklarla paylaşan Kim Aziz6, Chicago4 ve mezmur3, Kanye ile birlikte — enstantanelerin başlığına “YR 3022 @YEEZY SHDZ” yazdı.

North’un modellemede bir geleceği olsa da, onun da oldukça hevesli bir sanatçı olduğu ortaya çıktı. Kim, küçüğünün model davranışlarının fotoğraflarının yanı sıra kızının giydirme oynarken yaptığı karalamaları da paylaştı.

Mavi kağıt havlular üzerine siyah keçeli kalemle yapılan çizimler, örgülü saç telleriyle süslenmiş yabancı yüzleri içeriyordu. Kim, resimlerin altına “NORTH SKETCHES @YEEZY” yazdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340087/proof-north-west-is-the-future-of-fashion-as-she-models-yeezy-shades?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir