Kuzey Batı ve Penelope Disick ile Jessica Simpson’ın Kızı Maxwell – Hollywood Life


Kuzey Batı ve Penelope Disick ile Jessica Simpson'ın Kızı Maxwell – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Jessica Simpson’ın kız evlat Maxwell büyük 10. doğum günü için bir A-lister gibi parti yaptı ve bunu kanıtlayacak yıldız gücüne sahipti! Pop yıldızının en büyük çocuğu, arabalı bir film suaresiyle kutladı ve Kim Kardashian’ın kız evlat Kuzey Batı ve Kourtney Kardashian’ın kız Penelope Dişi eğlenceye katılmak için oradaydılar! 3 Nisan Salı günü Instagram Hikayesine katılan Jessica, arabalı parti için şık bir şekilde yapılmış bir kamyonetin arkasında patlayan BFF üçlüsünün sevimli enstantanelerini paylaştı. Aşağıya bakınız.

Maxwell, en iyi arkadaşları ve bir sürü doldurulmuş hayvanla çevrili olduğu için gülümsüyordu. Maxwell, bir çift yeni Nike bluz içeren hediyelerini pikapta açarken, Kuzey ve Penelope önde ve ortadaydı! Takılmanın ortasında Maxwell, tapan arkadaşlarının kucaklaşmasına boğuldu. Çok tatlı!

Geçen ay Jessica, iki ünlü aile komşu olduğu için Maxwell ve North’un çok yakın arkadaş olduklarını açıkladı. “Take My Breath Away” şarkıcısı, “Maxwell’in en iyi arkadaşlarından biri North” dedi. Bize Haftalık. “Ve böylece, North’u izlerken harika biri, harika bir çocuk ve bu dünyadaki değişimin bir parçası olacak. O ve Maxwell yalnız.” Kızlar, Jessica’nın sekiz yıllık kocasıyla birlikte aynı basketbol takımında bile oynuyorlar. Eric Johnson, antrenör olarak!

Röportaj sırasında Jessica, Kim ve ailesini tüm Hollywood şöhretlerine rağmen “aynı” kaldıkları için övdü. Çıkışa, “’Bunu her zaman nasıl yapabildiğinizi bilmiyorum’ gibiyim” dedi. “Yalnızca üç sezon dayanabildim (realite televizyonunda), ama çok açıklar ve her zaman aynı kaldılar. Bunu yapmak gerçekten zor ve onlar birer güç merkezi.”

Jessica ve Eric de oğlu paylaşıyor As8 ve kızı kuş3. Bu arada Kim, sekiz yıllık kocasıyla boşanmasının ortasında, Kanye Batı. Onlar da paylaşır Aziz6, Chicago4 ve mezmur2. Ve Kourtney de oğulları paylaşıyor Duvarcı14 ve Saltanat7, eski sevgilisiyle Scott Disick.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/jessica-simpson-daughter-maxwell-north-west-penelope-disick-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir