Kuzey Batı Paris Turunda Mona Lisa’ya Baktı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kuzey Batı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Laurent VU/SIPA/Shutterstock

Kuzey Batı Annesiyle özel bir Paris turuna çıktığı zaman, şimdiye kadarki en şanslı 9 yaşındaki çocuk olduğunu kanıtladı. kim Kardashian. Kim, ikonik Mona Lisa tablosuna baktığı bir fotoğraf da dahil olmak üzere, bir Paris turunda Kuzey’in fotoğraflarını yayınladı.

Kim, Kuzey’in Paris’te at koşturduğu Instagram hikayesine bir sürü fotoğraf yükledi ve arkadan çekilen bir fotoğrafta, Kuzey’in Louvre Müzesi’nde sergilenen Mona Lisa tablosuna baktığı görüldü. Fotoğrafta North, bol bir Balenciaga sweatshirt ve bir çift gri kot pantolon giyerken siyah saçlarını uzun örgüler halinde toplamıştı.

Kim’in hikayesinin ilerleyen bölümlerinde North, Louvre’un dışındaki bir kaide üzerinde durdu ve ikonik binanın ucuna dokunuyormuş gibi göstermek için parmağını işaret etti. Louvre tamamen camdan yapılmış ve üçgen şeklinde olduğu için North çıplak elleriyle dokunabilecekmiş gibi görünüyordu.

Fotoğrafta North, gökkuşağı kabarcıklı harflerle “%90 Balenciaga, %10 Kendim” yazan bol siyah bir sweatshirt salladı. Sweatshirt’e, önünde çizimleri olan bol bir kot pantolonun yanı sıra ön ve yanlarında gümüş zımbalı bir çift siyah kalın platform bot ile stil verdi.

North, Paris Moda Haftası’nı kasıp kavuruyor ve bu görünümün yanı sıra, babasından kalan eski bir mavi ceket giydi. Kanye Batı. North, babasının omuzlarında kırmızı deri şeritleri ve bir tarafında neon sarısı logosu olan mavi vintage Pastelle ceketini giydi. İlk kez 2008’de Kanye’nin giydiği paltoyu bir çift siyah pantolon ve aynı kalın siyah ayakkabılarla salladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/north-west-mona-lisa-paris-tour-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir