Kuzey Batı Kim Kardashian’a Sahilde Sırtında Yolculuk Veriyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian ve Kuzey Batı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Kuzey Batı ve annesi kim Kardashian oldukça çift! Paris Moda Haftası’nın her yerinde modaya uygun görünümler sergiledikten sonra ikili, Temmuz ayının başlarında Turks ve Caicos’ta bir aile tatilindeyken de dolaşırken görüldü. Yapabileceğiniz fotoğraflarda BURAYA bakın aracılığıyla Günlük posta41 yaşındaki SKIMS’in kurucusu, iki parçalı siyah bir mayoyu salladı ve Kuzey, 9, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3. Özellikle sevimli bir fotoğrafta North, annesini sırtında taşırken Kim barış işareti yaparken güldü.

Kim Kardashian ve Kuzey Batı
Kim Kardashian ve Kuzey Batı (MEGA)

Kim ve North, kumsalda eğlenirken bile kusursuz bir tarza sahipti ve uyumlu siyah mayolar giyiyorlardı. North, sevimli bir tek parça kesme mayoyu salladı, Kim’inki de siyahtı, ancak klasik iki parçalı bir tarzdı. Anne-kızın sörf kenarındaki şık öğleden sonraları, Kim ve North’un şık topluluklarıyla neredeyse interneti kırdığı Paris’teki birkaç halka açık görünümü takip ediyor.

6 Temmuz’da, törene katılırken eşleşen burun halkaları ve güneş gözlükleriyle ikiz oldular. Jean Paul Gaultier Sonbahar Kış 2022/2023 gösterisi. Ve 5 Temmuz’da North, babalardan birini giyerek hayranlarını memnun etti Kanye Batı 2008’de giydiği vintage mavi ceketler. Eşleşen mavi güneş gözlüğü takarak ve küçük siyah bir çanta ve kalın ayakkabılarla aksesuar yaparak kendi görünümünü yarattı.

Ama soyuna sadık kalarak, o tam bir moda tutkunuydu ve anne Kim, North’un kesinlikle Kim’in tarzı ve kendi tarzı hakkında kendi fikirleri olduğunu söylüyor. Kim, “Kuzey ne giyeceğim konusunda çok düşünceli” dedi. moda Martta. “Çok fazla siyah giydiğimde hep şikayet edecek.” Ve bir kaynak söyledi HollywoodYaşam Temmuz ayının başlarında, Kim’in en büyük kızıyla olan dostluğunun, 2016’da travmatik bir olayda soyulduğu Paris Moda Haftası’na giderken onun için bir “rahatlama” olduğunu söyledi.

Kardashian’lara yakın bir kaynak, “Kim, Kuzey’in yanında olduğu için çok minnettar çünkü Paris, Kim için duygusal olarak geri dönmesi her zaman zor bir şehir” dedi. HL MÜNHASIRAN. “Başına gelen her şeyin travmasını atlattı ama soygunu asla unutamayacak. North, Kim’e çok fazla rahatlık sağladı ve her saniyesini çok seviyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/north-west-gives-kim-kardashian-piggyback-on-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir