Kuzey Batı Kim Kardashian ile Versace Basketbol Kullanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kuzey Batı Kim Kardashian ile Versace Basketbol Kullanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

İle Kanye Batı ve kim Kardashian ebeveynleri olarak, bu şaşırtıcı değil Kuzey, 8, şimdiden filizlenen bir moda ikonu! West’teki en büyük kardeş, 14 Mayıs Cumartesi günü annesi Kim ile basketbol maçına giderken, fiyatı 250 USD olan Versace Barocco baskı basketbol topu dışında görüntülenmişti (referans olarak, normal bir top 30 ila 60 dolar arasında koşacaktır). North, siyah bir çift spor ayakkabıyla birlikte siyah forması ve çizgili şortuyla gitmeye hazırdı.

North, ünlü annesinin yanında yürürken, markanın en ikonik baskılarından birine sahip tasarımcı basketbolunu kendinden emin bir şekilde zıplattı. O ve Kim’e, görünüşe göre bir takım arkadaşı olan 8 yaşındaki ve babası gibi görünen kimliği belirsiz bir arkadaşı katıldı.

Kuzey Batı Kim Kardashian ile Versace Basketbol Kullanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kim Kardashian, kızı North West’i 14 Mayıs’ta bir basketbol maçına götürüyor. (BACKGRID)

41 yaşındaki Kim, kendi başına tamamen siyah bir toplulukta North ile ikiz oldu. SKIMS’in kurucusu, temel Balenciaga pantolon tozluklarını (kendi imzası olan sivri bıçaklı çizmeleriyle tamamlayarak) ve beyaz şeritlere sahip büyük boy sportif bir ceketle spor yaptı. Dört çocuk annesi, takımını birbirine bağlamak (ve sıcak Los Angeles havasında susuz kalmak) için siyah bir su şişesine tutundu ve yüzünü çerçevesiz bir kayak gözlüğünden ilham alan güneş gözlüğü ile kapladı.

Kim, geç saatlerde kanalize etmek için boyadığı Met Gala’daki ağartıcı sarı saçlarını hala sallıyordu. Marilyn Monroe. Kardashianlar on Hulu yıldızı, 1962’de Marilyn’in orijinal “Doğum günün kutlu olsun, Bay Başkan”ı giydiği tartışmalı görünümüyle dünya çapında manşetlere çıktı. Sadece Orlando Ripley’in Believe It Or Not’undan ödünç alınan gerçek elbiseyi giydi! müze, birkaç dakikalığına kırmızı halıda bir replikaya dönüştü.

Sürecin bir parçası olarak Kim, saçının boyandığını belgeledi ve bunu başarmanın saatler sürdüğünü açıkladı. Kamera arkası videosunda “Bütün günümü saçımı boyayarak geçiriyorum, 14 saat dümdüz” diyerek güldü ve daha sonra arkadaşı LaLa Anthony’ye kırmızı halıda bu görünümü bir süre daha sürdüreceğini söyledi. Sadece bir hafta önce Kim, North’un bir başka maçında sarışını sallarken muhteşem görünüyordu!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/north-west-versace-basketball-kim-kardashian-photos/

Yorum yapın