Kuzey Batı, Annesi Kim Kardashian ile Yemekte Basketbol Üniformasını Salladı – Hollywood Life


Kardashian Ailesi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kuzey Batı9 ve kim Kardashian, 41, son aile gezileri sırasında benzer kıyafetlerle ikiz oldular. Realite yıldızının kızı, onunla Malibu, CA’da akşam yemeğine gittiğinde önünde “Spor Akademisi” yazan bir tişört, Nike şort ve uyumlu siyah beyaz spor ayakkabı içeren siyah beyaz bir basketbol forması sergiledi. 22 Temmuz’da ailesi. Ünlü annesi, genç sporcuyu ve yeğenini tutarken siyah beyaz bir Balenciaga tişörtü, uyumlu eşofmanları ve siyah spor ayakkabılarını salladı. Penelope Dişi10, yanına yakın.

Kardashian Ailesi
Kuzey Batı, Cuma günü akşam yemeği için ailesine katılır. (arka plan)

Restorana gitmeden önce bir basketbol maçını yeni bitiren North’un saçında uzun örgüler vardı ve Kim sarışın düz bir bob gösteriş yaptı. İkincisi ayrıca büyük boy güneş gözlüğü taktı ve doğal görünümlü makyajı sallarken göründüğü için siyah bir çanta taşıdı. Penelope ayrıca beyaz grafikli bir tişört, ten rengi pantolon ve beyaz spor ayakkabılarla uzun saçları döküldüğünde rahat görünüyordu.

kim Kardashian
Kim Kardashian, gezi sırasında siyah beyaz kıyafetiyle sallandı. (arka plan)

Kim, North, Penelope ve diğerleri yemekte görülmeden birkaç saat önce, North’un basketbol maçında görüldüler. Diğer aile üyeleri, örneğin Khloe Kardashian, o ve takım arkadaşları yeteneklerini sahada sergilerken gence tezahürat yaptı. Amca dayı Rob Kardashian Ayrıca oyunda çekilmiş bir Instagram fotoğrafını yayınladı.

North ve Kim’in ailesiyle son buluşmasından sadece bir hafta önce, birbirine benzeyen anne ve kızı New York City’deki bir otelin dışında fotoğraflandı. Kuzey kardeşini kucağına aldı. Chicago, 4, yürüyüş sırasında büyük boy siyah bir tişört, gri kot pantolon ve siyah Balenciaga timsahı giydiği için. Kim, siyah deri ceket ve topuklu siyah tozluk içinde harika görünüyordu ve kameralara bir gülümseme fırlattı.

En son gezilerinden, North ve Kim’in mükemmel bir moda ikilisi haline geldiklerini görmek çok açık. Ünlü tatlılar, Paris Moda Haftası’na birlikte katılmaktan yeni döndüler ve çok dikkat çeken uyumlu burun halkalarını salladılar. Ayrıca siyah ince çizgili kıyafetler giyerek el ele tutuşup moda seçimlerine hayran kalan dışarıdaki izleyicilere el salladılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/north-west-basketball-uniform-dinner-kim-kardashian-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir