Kuzey Batı, 8, ‘Encanto’nun ‘Bruno Hakkında Konuşmayacağız’ Şarkısını Söylüyor: İzle – Hollywood Life


North West ve arkadaşı, ‘Encanto’daki tüm karakterlere dönüştüler ve araç içinde ‘We Don’t Talk About Bruno’ performansını sergilediler.

kim Kardashian 8 yaşındaki kızının kanıtını yayınladı Kuzey Batı şov dünyasında bir geleceği olabilir! o ve arkadaşı ryan romulus dramatik bir şekilde yeniden canlandırıldı Encanto’nun “Bruno Hakkında Konuşmayız.” İkili, koreografi ve tonlarca enerji ile neredeyse tüm sayıyı gerçekleştirdi. North, Pepa’nın rolünü üstlenirken, North, Felix olarak şarkı söyledi ve şarkı devam ederken, ikisi bölümleri kapattı. “North ve Ryan hala Bruno hakkında konuşuyorlar! Ve hala kafamda takılı kaldı lol, ”diyor 41 yaşındaki Kardashian.

Hayranlar ve arkadaşlar, yorumlar bölümünde performansları için çılgın eleştiriler verdi. Kardashian kardeşlerden biri girdi bile verdi. “Ağlıyorum!!!!!!!!!” kuzeyin teyzesi Khloe Kardashian yazdı ve ekledi, “Kuzeye git! Ryan’a git!!!! Süper yıldızlar!!!!”

North bir sanatçı olmazsa, moda alanında kariyer yapma şansı her zaman vardır. SKIMS’in kurucusu, kızının her zaman kıyafetleri hakkında eleştiri ve geri bildirimde bulunduğunu ve annesine karşı gerçek tutmaktan korkmadığını açıkladı. “Kuzey ne giyeceğim konusunda çok düşünceli,” dedi Kim ile otururken. moda onların için Modanın Güçleri konferans. “Çok fazla siyah giydiğimde hep şikayet edecek.”

Kuzey Batı
Kuzey Batı sahne alıyor. (Archivio Mezzanotti/Shutterstock)

Bir örnek vererek, Kim, “Sevgililer Günü’nde okuluna tepeden tırnağa pembe giyinmiştim ve o kadar heyecanlandı ki koşarak bana sarıldı. [Of course] montumu açtı, siyah astarı gördü ve ‘Anne, hala siyah giyiyorsun’ diyor.” North, annesiyle kavga ederken annesinin evi hakkında da gölgeli yorumlar yaptı.

Ayrıca ailesinin birçok üyesi gibi bir etkileyici olabilir. Ancak, bir TikTok etkileyicisi olmak istiyorsa birkaç yıl beklemesi gerekecek gibi görünüyor. Onun babası Kanye Batı kızının sosyal medya sitesinde yer almasını onaylamadığını açıkça belirtti. İlk başta, siteye yüklenen bir makyaj videosunda ruj sürmesinden heyecan duymadığını belirtti. Daha sonra iki katına çıktı ve onu uygulamada hiç istemediğini söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/north-west-sings-encanto-new-video-watch/

Yorum yapın