Kuzenlerle Paskalya Yumurtası Avı İçin Mavi Elbiseli True Thompson – Hollywood Life


gerçek Thompson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Felipe Ramales / SplashNews.com

Yumurta hücreli bir aile ilişkisi! gerçek Thompson ve Kardashian kuzenleri hayatlarını büyükannede Paskalya’yı kutladılar. Kris Jenner17 Nisan’da Hidden Hill malikanesinde. Instagram’a alarak, Khloe Kardashian Akrabalarıyla Paskalya yumurtası avının tadını çıkaran bebeğinin sevimli enstantanelerini ve fazla şirin kliplerini paylaştı Kuzey ve Aziz Batı, Stormi Webster, Penelope ve Saltanat Disickve Rüya Kardashian.

Bir videoda Khloe, tavşan şeklindeki sevimli sepetlerinin ikisini de doldurmak için daha fazla yumurta ararken çimlerde True’yu takip ediyor. Zaten güçlü ve bağımsız bir kız çocuğu olan True, başarılı olmak için yardıma ihtiyaç duymadı! “Doğru mu bunlar Tümü yumurtaların mı?!” şaşkın bir Khloe, eski sevgilisiyle paylaştığı tek çocuğuna sordu Tristan Thompson. True tüm hazinelerini iki sepete bile sığdıramadı! Bir noktada kollarıyla koşarken ve ağzı paskalya yumurtalarıyla doluyken görüldü. True, aramayı canlı tutmak için yanından geçerken, Khloe komik bir şekilde, “Onları ağzında mı saklıyorsun?” diye sordu.

Başka bir klipte Kris’in çocuklar, yumurtalar, sepetler ve pastel süslemelerle dolu çimi Paskalya temalı bir kasırga gibi görünüyordu. True ve Dream, yumurtaları kuzenlerinden önce kapmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken görülebilirken, yetişkinlerden bazıları vahşi ve eğlenceli avın kontrolünü elinde tutmaya yardımcı oldu. Yumurtaları aramadıklarında kuzenler yine masadaydı ve onları şık bir döndürme aletiyle renklendiriyordu.

Khloe, Kardashianlar tarafından atılan herhangi bir shindig söz konusu olduğunda, kurs için eşit olan abartılı olayın tüm ayrıntılarını kaydetme konusunda bir profesyoneldi. Günün erken saatlerinde, üzerlerinde isimleri yazılı dev çikolata yumurtalarını içeren tüm genç totslar için hazırlanmış etkileyici tabloyu gösterdi. Her yerde çiçekler, hatmi şekerleri ve şenlikli süslemeler vardı. Peçeteler bile tavşan kulaklarına katlanmış! Tüm aile için inanılmaz bir açık hava kutlaması ile baharı kutlamak için ne harika bir yol!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/true-thompson-blue-dress-easter-egg-hunt-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir