Kurt Russell, Kate Hudson’ın Babalar Günü Tribute tarafından Gözyaşlarına Taşındı


Babalar Günü sevgisinin hepsi bunun için oluyor Kate Hudson“Pa”, Kurt Russellailesinden yürek ısıtan haraçlar aldı.

19 Haziran’da, Neredeyse ünlü aktris ona mesaj attı Instagram Onu bir çocuk olarak gösteren, oyuncuya, annesine sarılan bir gerileme fotoğrafı altın sarısıneredeyse 40 yıllık ortağı.

“Eğlenceli, maceracı, tutkulu, kararlı, dürüst, özverili, harika bir baba ve Los Angeles’ın en iyi saçı!” Kate yazdı. “Şanslıyız! Seni seviyorum baba! Babalar günün kutlu olsun.”

Kurt’un resmi bir Instagram hesabı yok ama Goldie, “Tatlım bunu babama gösterdim. İşte onun mesajı…” yazarak yanıt verdi.

Aktörün yorumu şuydu: “Birdie, anne az önce bana bu resmi gösterdi, bu mükemmel Babalar Günü hediyesi. Daha önce hiç görmemiştim. Vay canına… bu bir katil. Köprünün altından çok sular… Bunu görmek biraz zor, çünkü hepsi o su bir şekilde gözlerimin içine girdi…beni dünyanın en şanslı babası yaptığın için teşekkürler canım. Seni seviyorum baba.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335084/kurt-russell-moved-to-tears-by-kate-hudson-s-father-s-day-tribute?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel