Küçükler Ligi Beyzbol Oyuncusu Corey Phelan 20 Yaşında Öldü


Beyzbol topluluğu, içlerinden birinin kaybının yasını tutuyor.

Corey PhelanPhillies’in ikinci liginde solak bir atıcı olan , Non-Hodgkin lenfoma ile bir savaştan sonra öldü. Phelan’ın ekibi, trajik ölüm haberini 13 Ekim’de paylaşılan bir açıklamayla duyurdu. O henüz 20 yaşındaydı.

“Phillies ailesi Corey Phelan’ın trajik ölümüyle son derece üzdü” Açıklama okudu. “Corey’nin olumlu varlığı ve özveriliği, etrafındaki herkesi etkiledi. Beyzbol oyunu konusunda inanılmaz tutkulu olsa da, ailesine olan sevgisi ve güçlü inancı her şeyin yerini aldı. En derin başsağlığı dileklerimizi ailesine ve takım arkadaşlarına ve takım arkadaşlarına genişletiyoruz. onun yanında olan, kansere karşı cesur savaşı boyunca duygusal destek sağlayan personel.”

Phillies, New York yerlisini 2020’de liseden draft edilmemiş bir serbest oyuncu olarak imzaladı.

Geçtiğimiz Nisan ayında Phelan şunları paylaştı: ona teşhis edildiğini Doktorlar göğsünde dokuz inçlik bir kitle bulduktan sonra Hodgkin olmayan lenfoma ile. Tedavisinin ortasında, Mets’le yüzleşmek için şehirde oldukları için Citi Field’daki Phillies kulüp evini ziyaret edebildi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350472/minor-league-baseball-player-corey-phelan-dead-at-20-after-cancer-battle?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir