Küçük LGBTQ+ İşletmeleri Gurur Sırasında ve Daima Destekleyecek


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Sevdiğiniz markaların yeni Pride koleksiyonları, sizi öne çıkaracak gökkuşağı modası ve tüm yıl boyunca kullanmak isteyeceğiniz sevimli ve renkli takıları sizlerle buluşturarak Pride’ı ay boyunca kutluyoruz. Savage X Fenty, TomboyX ve MAC Cosmetics gibi yıl boyunca LGBTQIA+ çabalarını destekleyen bir dizi markamız bile var. Bugün, bu ay ve her ay LGBTQ+ topluluklarını desteklemeniz için başka bir yolumuz var: küçük işletmelerden alışveriş yapın.

Küçük işletmelerle alışveriş yapmak size doğrudan topluluğa geri ödeme yapmak için harika bir fırsat sunar ve çevrimiçi alışveriş yapmak için küçük işletmeleri bulmak için en iyi yerlerden biri Etsy. İster benzersiz üstler ve aksesuarlar, ister sevimli ve işlevsel ev dekorasyonu arıyor olun, Etsy’de her şey var. Hatta bir liste hazırladılar. LGBTQIA+ mağazaları tüm ay boyunca ve ötesinde destekleyebileceğiniz.

Etsy’de, radarınızda olması gereken bazı LGBTQ+ işletmelerini bir araya getirdik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335414/small-lgbtq-businesses-to-support-during-pride-always?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel