Küçük Kız Kardeşi Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Penelope ve Monica Cruz


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tiffany Koury/BEI/Shutterstock

Birçok kişi tanıyabilir Penelope Cruz48, dahil olmak üzere hit filmlerinden Karayip Korsanları, Üflemek, Bandidalar, ve dahası. Ve o çok ünlü bir aktris olduğu için, Penelope’yi dışarıdayken birçok kişinin tanıması şaşırtıcı değil. Ama bazen birileri onun küçük kız kardeşini gerçekten fark ediyor olabilir, Monica Cruz, 45, çünkü iki kardeş birbirine çok benziyor! hakkında bildiğimiz her şey aşağıda volver aktrislerin kız kardeşi Monica.

Penelope Cruz’un İkizi Var mı?

Penelope ve Monica Cruz
Penelope Cruz (sağda) ve kız kardeşi Monica Cruz (solda). (Tiffany Koury/BEI/Shutterstock)

İki kız kardeş birbirine çok benzese de, birçok insanın varsaydığı gibi aslında ikiz değiller. Aslında, birbirlerine o kadar çok benziyorlar ki, 2011’de Monica, Penelope’nin vücudunu sette iki katına çıkardı. Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde, Penelope oğluna hamile olduğu için, Aslan11. Hem Penelope hem de kız kardeşi Monica, İspanya’nın Alcobendas Belediyesinde ailelerinin çocuğu olarak dünyaya geldiler. Encarna Sanchezve Eduardo Cruz.

Monica ablasına çok yakın, ona göre sık sık onu en iyi arkadaşı olarak görüyor. IMDb profil. Oyuncuyla evli olan Penelope, Javier Bardem53 yaşındaki Monica ile sıkı bir bağı olduğunu da ifade etti. 2016 yılında bile, bir video paylaştı Instagram’da birbirine sarılan iki köpeğin, onun ve kız kardeşinin arasındaki bağı kapsadığını söyledi. Tatlı videoya, “Kız kardeşim Monica ve ben bir fotoğraf çekimindeyiz. Mi hermana Mónica y yo en una sesón de fotos…Yo sería la tipo lapa.” Çok tatlı!

Monica Cruz Kaç Yaşında?

Penelope ve Monica Cruz
Penelope (solda) ve Monica Cruz (sağda) kırmızı halıda. (Belen Diaz/DYDPPA/Shutterstock)

Oscar ödüllü kardeşi Monica, ondan üç yaş küçük. Monica 16 Mart 1977’de, Penelope ise 28 Nisan 1974’te doğdu. Aralarındaki yaş farkına rağmen, 45 yaşındaki Monica hala ablasıyla karıştırılıyor! Kendimiz söylersek, bunlar kesinlikle iyi aile genleridir!

Hem Monica hem de Penelope aynı zamanda bir kardeşi daha paylaşıyorlar, küçük erkek kardeşleri, Eduardo Cruz, 37. Penelope ve Eduardo arasındaki yaş farkı 11, Monica ile arasında ise yaklaşık sekiz yıl. Üçü kesinlikle kardeş hedefler!

Monica Cruz Ne Yapar?

Penelope ve Monica Cruz
Monica (solda) ve Penelope Cruz (sağda) birlikte bir etkinliğe gelirler. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Cruz ailesinin ortanca kardeşi, ablasının peşine düşmeye ve oyunculuk kariyerine devam etmeye karar verdi. Monica, İspanya’da birçok TV şovunda ve bazı Amerikan filmlerinde rol aldı. En çok yaptığı çalışmalarla tanınır. Son Soruşturma, Adelante’yi unutma, Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde, ve Olimpiyat Oyunlarında Asteriks.

2022’de Monica üzerinde çalışmaya başladı UPA Sonraki2002 TV şovunun yeniden başlatılması olan Un paso adelante. Hatta setten Instagram’da bir kamera arkası videosu paylaştı. O yazıya başlık attı“Silvia jáuregui… @upa_next” şov için saçını ve makyajını yaptırırken.

Monica, oyunculuğunun yanı sıra, tıpkı ablası gibi bir annedir. adında bir kızı var Antonella Cruz Sanchez2013 yılında bekar bir ebeveyn olarak karşıladığı 9, tek çocuğunu suni tohumlama yoluyla karşıladı ve onu bekar bir anne olarak büyüttü. Eşme. bu UPA Sonraki aktris konuştu Günlük mail 2014’te bekar bir anne olmakla ilgili geri döndü ve daha fazla beklemenin “çok önemli” olduğunu bildiğini söyledi.

“Bunun beni cesur kıldığını düşünmüyorum” dedi çıkışa. “Bir partnerle birlikte olmaktansa bekar bir anne olmak neden daha cesur? Çift olmak ve çocuk sahibi olmak daha zor olabilir çünkü erkek partner bir kadının çocuğu olduğunda hissettiği aşırı bağlılığı anlayamıyorsa çatışma olabilir.”

Monica, hafife aldığı bir karar olmadığını da sözlerine ekledi. “Bir hevesle aldığım bir karar değildi, ama bir kez düşündüm – ve araştırdım – olması gerektiğini biliyordum. Anne olmak benim için zamanın tükenme riskini göze alamayacak kadar önemliydi” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/penelope-cruz-sister-monica-4824830/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir