Küçük Kardeşi Dylan Efron’u Tanıyın – Hollywood Life


Küçük Kardeşi Dylan Efron'u Tanıyın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: CLASOS/MEGA

Zac Efron Troy Bolton rolüyle tanınmaktadır. Lise Müzikali, 2019’larda Ted Bundy’yi ele geçirmesi Son derece Kötü, Şaşırtıcı derecede Kötü ve Aşağılıkve onun Netflix dizisi, Zac Efron ile Dünyaya inin. Yine de iki kişi için – küçük üvey kız kardeşi Olivia ve kardeşi, Dylan Efron – “büyük birader” olarak bilinir. Zac ve Dylan’ın ebeveynleri aynı – baba David Efron ve anne Starla Sepet – oysa çok daha genç olan Olivia, David’in ikinci evliliğinden olan kızıdır.

Zac gibi Dylan da zindelik, eğlenmek ve tüm dünyanın neler sunabileceğini görmekle ilgileniyor. Olivia’dan önce biraz zaman geçebilir (26 Aralık 2019’da doğdu) kardeşlerinin maceralarına katılacak yaşta; Bu arada, Zac’in küçük kardeşi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dylan Efron, Zac Efron’un Küçük Kardeşi

Zac Efron, 18 Ekim 1987’de doğdu. Zac’in 7 Şubat 2022’de yayınladığı gönderiye göre, küçük kardeşi 7 Şubat 1992’de doğdu. “HBD lil bro! 30 yıl ve biz hala aynı $&!+’dayız,” diye not düştü Zac, kardeşinin doğum gününü kutlayan bir Instagram galerisine. Galeri, Zac ve Dylan’ın bir bizonla bir tepenin tepesinde takıldığı fotoğraf ve videolarını içeriyordu (biri, Efron kardeşlerin yakında olmasından pek memnun görünmedi ve onlara saldırmaya yaklaştı.) Doğum günü galerisinin geri kalanı dahil. golf oynamak ve uzanmak.

“Hafta sonunu ailemle Catalina’da geçirdim | Tüm doğum günü dilekleri için teşekkürler – beni özel hissettiren,” Dylan kendi IG galerisinin doğum gününde paylaştığı bir açıklama yaptı. O ve Zac’in okyanusa dalarken, golfte sallanırken ve köpeğiyle üşürken çekilmiş bir videosunu paylaştı.

Dylan Efron Bir Film Yapımcısı ve Senarist

Küçük Kardeşi Dylan Efron'u Tanıyın – Hollywood Life
Zac ve Dylan Efron (CLASOS/MEGA)

Zac gibi Dylan da eğlence işine girdi. O bir senarist – bir tanesini Lifetime Channel’a sattı – ama en çok dünyayı dolaştığı YouTube kanalıyla tanınıyor. “Dylan Efron ile Akış Durumu”, kanalının başlık resmine gönderdiği “Macera Yoluyla Bağlantı” mantrasını sergiliyor.

Dylan’ın Vanessa Hudgens’in Küçük Kız Kardeşiyle Çıktığı Bildirildi

Ürkütücü bir tesadüfle, Dylan eskiden stella hudgensküçük kız kardeşi Vanessa Hudgens (Zac ile romantik bir şekilde bağlantılı olan Lise müziği gün), göre Şeyler. Bu ilişki sona erdikten sonra, Dylan adında bir kadınla romantik bir ilişki yaşadı. Courtney King.

Dylan Efron Açık Havayı Seviyor

Profiline göre Dylan, California Polytechnic State University’den film yapımcılığı geçmişiyle mezun oldu. balina kemiği dergi. Okuldan sonra, Hollywood merkezli büyük bir eğlence stüdyosunda prodüksiyon koordinatörü olarak işe girdi. lululemon ona ışık tut. “Sanırım güneş varken içeride olmak beni gerçekten yıprattı” dedi. balina kemiği. Güneş varken endorfinlerini hızlandırmak, koşmak, bisiklete binmek ve antrenman yapmak için triatlonlara ve Ironman yarışlarına yönelirdi.

“Bir sonraki Ironman seviyesine geçmek için… kilometremden 10 saniye kesmek çok zordu. Artık eğlenceli değildi,” dedi lululemon ve ekledi “her zaman yaralanma riski altındasınız. Bu yanlış bir adım ve çok yorgun olduğun için yaralandın. Hep kendimi etiketlemeye ya da bir kutuya sığdırmaya çalışıyordum. [I thought] belki bir kez profesyonel bir triatlet olduğumda, bu benim işim olurdu, ya da bir kez senarist olduğumda, bir senarist olacağım. Riskten kaçındım… Kendimi o çocuktan uzaklaştırıyordum [I was] her zaman incinmeye ve tekrar ayağa kalkmaya istekli olan. ”

Okyanusu Seviyor

Dylan, masa başı işini bırakıp dışarıyı kucakladıktan sonra mutluluğu buldu. Bu da kafa üstü dalış anlamına geliyor. “Okyanusun yakınında büyüdüm ve o sisli sabahları ve kıyı esintisini seviyorum” dedi. Balina kemiği. “Okyanusu görmek bana sadece ev hissi veriyor. Ve soğuk bir dalış için atlama yeteneği. Yavaş bir gün geçiriyorsam veya bilgisayarın başında çalışıyorsam, 10 dakika boyunca okyanusa atlamak için aşağı koşmak hemen günümü döndürür ve beni şarj eder.”

Zihinsel ve Fiziksel Sağlığına Odaklanıyor

Küçük Kardeşi Dylan Efron'u Tanıyın – Hollywood Life
Dylan ve Zac Efron (CLASOS/MEGA)

“Avustralya’da karantinadayken Gerçekçi 15 gün boyunca her gün takip ettim, zihinsel olarak nasıl yaptığımı not etmeye çalıştım” dedi. balina kemiği. “Ve hatırlıyorum, başlangıçta sadece dışarı çıkmak istedim. Nehre bakıyordum ve bir an önce suya atlamak istedim. Oraya çıkmak için sabırsızlanıyordum. Ve sonra iki hafta geçti ve buranın güvenli olduğu ve dışarısının korkutucu olduğu hissine kapıldığımı hatırlıyorum. Korna çalan arabalar var ve kontrol edemediğim birçok şey var. Bu gerçekten ürkütücü bir düşünceydi: Küçük daireme alışmıştım ve bu benim için sorun değildi.”

“Bence bir tür olarak rahatlığı seviyoruz ve elimizde olduğunda onu alacağız” diye ekledi. “Sanırım bu benim için büyük bir andı, normal hayatımın, rahatlığımın, buna alışmamak için dışarıda olmasını istediğime karar verdim, küçük bir evin içinde bir bilgisayar ekranının arkasındaki hayata.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/zac-efron-brother-4872404/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir