Küçük İşletmelerden En İyi Çorap Doldurma Malzemelerini Satın Alın – Hollywood Life


çorap doldurucular
İmaj Kredisi: Pixel-Shot /Adobe Stock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz.

Yılın en güzel zamanı ve verme ruhu tüm hızıyla devam ediyor. Şimdiye kadar, hediye listenizi oluşturmaya başladınız ve ne olduğunu anlamaya çalışıyorsunuz. mükemmel hediyeler arkadaşlar, aile ve sevdikleriniz için.

Bazen küçük şeyler gerçekten uzun bir yol kat eder ve çorap doldurucuları mükemmel bir örnektir. Yüzünüze bir gülümseme ve kalbinize sıcaklık getiren mini hediyeler almakla ilgili bir şey var.

Hediye ararken, küçük işletmeleri desteklemenin de uzun bir yol kat ettiğini unutmamak önemlidir. En iyileri topladık çorap doldurucuları küçük işletme sahiplerini desteklerken sevdiklerinize gerçekten davranacağından emin olduğunuz listenize eklemek için.

Julep It's Balm 2'si 1 Arada Dudak Balsamı
Julep It’s Balsam 2’si 1 Arada Dudak Balsamı: Amazon’dan satın alın

bu Julep Bu Merhem hidrasyon ve patlayan pigmentin buluştuğu yerdir. Neminize kavrulmuş şeftaliden brendi şaraba kadar bir miktar renk katın, bu ikisi bir arada balsam, mükemmel görünüm için bir parça renk verir.

Ekstra ince öğütülmüş pigmentler doğal bir renk getirirken dudakların sağlığını canlandırmak için E Vitamini ve ayçiçek yağı gibi besinlerle doludur. Renk oluşturulabilir, yani gerçekten yapabilirsiniz görünümü özelleştirBu, onu dudak ürünü meraklıları veya bu sezon dudakları biraz TLC kullanabilen herkes için mükemmel bir çorap doldurucu yapıyor.

Kitsch Mat Scrunchies
Kitsch Mat Scrunchies: Onları Amazon’dan satın alın

Asla çok fazla saç lastiği yiyemezsin. Bu 90’lar ve 2000’lerin başındaki temel elyaf yeniden su yüzüne çıktı ve herkes onu seviyor. Antrenman için veya ayak işlerini yaparken saçınızı geri çekmeniz gerekebilir diye bileğinizde tutun – aynı zamanda harika bir şey yapar. moda aksesuarı.

Bu paket çeşitli renk ve dokularda gelir. ile de çalışırlar tüm saç tipleri, çünkü bu marka saç dostu malzemeler kullanması ile tanınır. Fitness fanatikleri ve hareket halindeki kızlar için harika bir çorap doldurucu.

Drmtlgy SPF 46 ile Renkli Nemlendirici
SPF 46 ile Drmtlgy Renkli Nemlendirici: Amazon’dan satın alın

Evet, güneş çıkmadığında da güneş koruyucu sürmeniz gerekir. Bu Drmtlgy renkli nemlendirici sizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından koruyacak malzemelerle doludur. Süper yıldız içerik dizisi Hyaluronik Asit, E Vitamini ve Niacinamide içerir.

Şeffaf renk için harika tüm cilt tonları Böylece bu sezon cilt koruma hediye edebilirsiniz.

Yüzük Ölçüsü Ayarlayıcı
Yüzük Ölçüsü Ayarlayıcı: Amazon’dan satın alın

En iyi çorap doldurucular, kendimiz için almayı düşünmediğimiz şeylerdir. Bu kullanışlı yüzük boyutu ayarlayıcı mükemmel bir hediye yapar. Yüzüklerinin çok büyük olduğundan bahseden bir arkadaşınız varsa, bu onlar için bir hediye.

paket içerir 12 halka koruma gevşek yüzükler, bir gümüş parlatma bezi ve yüzüklerini mükemmel boyuta getirmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmaları için talimatlar.

Macera Mücadelesi: Solo Sürüm
Macera Mücadelesi: Tek Kişilik Sürüm: Amazon’dan satın alın

Maceracı arkadaşlar veya kendileriyle yeniden bağlantı kurmak isteyenler için harika bir seçim. Macera Mücadelesi: Solo Sürüm hafta içi ortalama bir geceye biraz yetenek katmak ve tipik bir hafta sonunu harika bir anıya dönüştürmek için tam da gereken şey.

ile dolu 50 heyecan verici macera küçükten büyüğe değişen, bu, gelecek yıllarda takdir edilecek harika bir çorap doldurucudur. Anılar yapmak gibisi yok.

Bu çorap doldurucularla bu yıl tatil neşesini yayın. Ve bağışlayıcı ruh halindeyken, desteklediğinizden emin olun küçük işletmeler bu sezon.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/stocking-stuffer-deals-4906576/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir