Küçük İnsanlar Büyük Dünyanın Zach’inin Babasının Yanında Olduğu Yer


Dır-dir Zach Roloff çiftlik hakkında kin tutmak? EIEI-NO.

Bu sezon boyunca Küçük İnsanlar Büyük DünyaZach kuzey tarafı, yani annesi satın almak için bir teklifte bulundu. AmyRoloff Farms’ın tarafında. Teklif, Zach ve babası arasında yoğun müzakerelere yol açtı. Matve Zach’e göre Matt, “bahaneler ve nedenler [he and his wife Tori are] çiftliği işletmek için yeterince iyi değil.”

Bir E’de! Habere özel röportaj olsa da, Zach, kendisinin ve babasının barıştığını açıkladı.

“Her şey yolunda,” dedi. “Hepimiz bir aileyiz.”

Matt ve Zach daha önce sosyal medyada tartışırken, Zach pişman oldu.

“Bunu sosyal medyaya koymanın bir hata olduğunu düşünüyorum, ama sanırım düşüncelerimi oldukça net bir şekilde ifade ettim” diye açıkladı ve eşi Tori ile “yollarına devam ettiklerini” de sözlerine ekledi.

Ve yukarı hareket – kuzey, yani.

“Daha önce yaşadığımız yerden yaklaşık 45 dakika uzaklıktaki Battleground, Washington’a taşındık. [in Oregon]. Burada bir hayat kuruyoruz,” dedi Zach röportajda, Tori ile birlikte “Jackson için iyi bir okul bulduklarını” belirterek [and] gerçekten harika bir özellik.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332214/where-little-people-big-world-s-zach-roloff-stands-with-his-father-following-farm-dispute?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir