Küçük İnsanlar, Büyük Dünyanın Tori Roloff’u 3. Doğumdan Sonra İyileşiyor – Hollywood Life


Küçük İnsanlar Büyük Dünya


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TLC

Zach ve Tori Roloff resmen beş kişilik bir aileyiz! bu Küçük İnsanlar, Büyük Dünya yıldızlar üçüncü çocuklarını kucakladı, JosiahNisan 2022’de. Çift, özellikle HollywoodYaşam Josiah’ın erken gelişi ve daha fazlası hakkında.

“Teslimatla ilgili her şey çok iyi gitti. Sadece erken gelmeye karar verdi. Önceki doğumlarımda iki sezaryen almam gerekiyordu, bu yüzden bu da planlanmış sezaryendi. Ama yine de daha erken geleceğim diyordu. Bu seferki iyileşme zordu ama doğumun kendisi harikaydı” dedi Tori. HollywoodYaşam.

Zach ve Tori, ikisinin de Jackson ve lila Bebek Josiah’ın ağabeyi ve ablası olacakları için çok heyecanlılar. “Tatlı. Sadece ona çok takıntılılar. Yardım etmek istiyorlar, ”diye açıkladı Tori.

yeni sezon Küçük İnsanlar, Büyük Dünya yakın zamanda prömiyeri yapıldı ve Zach ve Tori’nin ailelerini Washington, Battle Ground’a taşımasını sağladı. Çift, aldıkları karardan dolayı çok heyecanlı ve yeni evlerini çok seviyorlar. “Jackson için bir okulumuz var, bu çocuklar için çok büyük bir şey. Biz sadece bulunduğumuz yeri seviyoruz,” dedi Zach. Tori ekledi, “Burada daha fazla topluluk oluşturmaya başlıyoruz. Sevdiğimiz bir kilise, iyi arkadaşlar ve bunun gibi şeyler bulduk. Burada Washington’da büyüdüm, bu yüzden bazı arkadaşlarımla yeniden bağlantı kurmak, babama daha yakın olmak ve her şey çok eğlenceliydi.”

Gelecekte Zach ve Tori için dördüncü bir çocuk olabilir mi? “Bence biz iyiyiz,” dedi Zach. Tori, “Zor oldu çünkü Josiah çok kolay… ama bence biz iyiyiz.”

Küçük İnsanlar, Büyük Dünya Zach ve babası arasında büyük bir gerilimle başladı, Matt Roloff, çiftliğin geleceği üzerinde. Zach ve Tori, Roloff çiftliğinin bir kısmını satın almak için bir teklifte bulundular, ancak çift ile Matt arasında müzakereler suya düştü. Zach, babasıyla olan şeylerin gerçekten aynı olup olmayacağını tarttı.

“Hepimiz bir aileyiz. Ama olan bu. Bakmam gereken kendi ailem var. Tori ve ben taşındık. Belli ki o büyükbaba ve biz büyükbabanın çocuklarımızın hayatında kalmasını istiyoruz. Ama bence aynı olmayacak,” dedi Zach HollywoodYaşam. Zach ve Tori’nin çiftliğin bir kısmını satın almak için geri dönme umudu olup olmadığına gelince, Zach “gemi açıldı. Sanırım burada mutluyuz. Sadece bunun geçtiğini düşünüyorum. Babam çiftlikte ne yaparsa yapsın ve biz burada olacağız.”

Küçük İnsanlar Büyük Dünya
Zach ve Tori Roloff, oğlu Jackson ile birlikte. (TLC)

Haberle ilgili olarak Zach, “Hepimiz çok uzun süre iç içeydik ve birbirimize bağlıydık. Sadece iş ve daha sonra genel olarak aile aracılığıyla. Uzun vadede sağlıklı bir şey olacağını düşünüyorum.”

Zach ve Tori’nin en büyük oğlu Jackson, 5 yaşına yeni bastı ve yeni gelecekte anaokuluna başlayacak. “Yine de buna çok hazır. Okumaya çok yakın ve sürekli bizden onunla okumamızı istiyor. Bence Lilah okuldayken evde olsa harika olur. Gerçekten ona odaklanabiliriz,” dedi Tori. Zach, “Onunla çok yakında burada buluşmaya başlamak istediğimiz birkaç dönüm noktası var,” diye ekledi. Küçük İnsanlar, Büyük Dünya Salı günleri TLC’de yayınlanıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/little-people-big-world-tori-roloff-recovery-birth-third-child-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir