‘Küçük İnsanlar Büyük Dünya’dan Amy Roloff Tori’yi Snubs: Fotoğraf – Hollywood Life


Amy Roloff


Galeriyi görüntüle

Birisi eksik gibi görünüyor Amy RoloffInstagram’ın son fotoğrafı. 57 yaşındaki Küçük İnsanlar Büyük Dünya yıldız görünüşte küçümseyen gelini Tori Roloff31, ikiz oğullarını dileyen bir gönderide Jeremy Roloff ve Zach Roloff32, doğum günün kutlu olsun (göründü burada). İkizlerin doğum gününü kutlamak için iki fotoğraf paylaştı, ilki karısı Jeremy’nin bir enstantane fotoğrafıydı. Audrey30 ve üç çocukları Kor3, Bode1 ve Radley, 6, Hawaii’de bir aile tatilinde (aşağıda görülüyor). Audrey, fotoğrafı daha önce Nisan ayında sayfasında paylaşmıştı. İkinci fotoğraf, Zach’in iki çocuğuyla birlikte çekilmiş profesyonel bir fotoğrafıydı. Jackson4 ve lila2.

“Mayıs ayı beni hayal edebileceğimden çok daha fazla kutsadı. Bu ikisi, ikiz çocuklarım Jeremy ve Zachary, yıllar önce bugün beni Anne yaptı. Ve bugün onları kutluyorum. İyi ki doğdun Jeremy ve Zachary. İkiniz de beni birçok yönden kutsadınız ve sizinle gurur duyuyorum” diye yazdı Amy. “Erkeklerden yetişkin erkeklere, bekarlardan evlilere ve şimdi bir aile ve babalara kadar buradasınız. İkiniz için de sık sık dua ediyorum ve ikinizi birlikte ama bireysel olarak da hak ettiği şekilde kutladığınız bir gün diliyorum. Sen busun. Erkekler, kocalar, babalar ve aileniz olarak hayatınızı İsa için yaşayan bireyler. Seninle gurur duyuyorum ve senin annen olmaktan gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun!”

Amy, hem Zach hem de Jeremy’nin eşleri olduğunu kabul etse de hayranlar, görünüşe göre Tori ile bir resim eklememeyi seçtiğini hemen fark ettiler. Bir kişi, “İster başkalarının gönderilerinden kapılmış olsun, yine de ona dikkat edeceğim ve farklı olanları seçeceğim gibi görünüyor” yazdı içinde Reddit konuya özel yazı. Amy, oğullarının eşlerinin Instagram hesaplarından her iki fotoğrafı da çekmişti, ancak insanlar onun da içinde Tori olan birini seçebileceğine dikkat çekti. “Dürüst olmak gerekirse, Amy’nin artık Tori’yi sevdiğini düşünmüyorum. Aralarındaki duygu karşılıklı görünüyor”, başka bir hayran katma. Üçüncü bir meraklı kullanıcı, “Takipçilerinizin bir şeyi fark edeceğini ve muhtemelen şüpheleneceğini bildiğinizde, muhtemelen bu belirli fotoğrafları yayınlamazdım” yorum yaptı.

Amy Roloff
Amy Roloff, ‘Little People, Big World’ ailesinin reisi (Fotoğraf: TLC/YouTube)

Tori ve Amy arasında halk arasında bir anlaşmazlık olmasa da, bu, Roloff klanından biriyle ilk kez bir sorunu olmayacaktı. Tori ve Audrey yıllardır kafa kafaya çarpışıyor ve içlerinden biriyle sohbet eden bir kaynağa göre Güneş, bunların hepsi kocalarının girdiği bir kavga yüzünden. İçeriden biri, “Tori ve Audrey her zaman birbirleriyle iyi geçinirlerdi, ama Zach ve Jeremy bir gün büyük bir tartışmaya girdiler ve her şey değişti,” diye açıkladı. “Haftalarca devam etti ve kızlar açıkça taraf tuttu, hepsi birbirleriyle konuşmayı bıraktılar. Tartışma saygısızlıkla ilgiliydi. Zach, Jeremy’den yeterince destek görmediğini hissetti ama aynı fikirde değildi.” Şu anda babalarının sahibi olduğu ve işlettiği aile çiftliği Roloff Farms’a ne olacağını anlayan kardeşler arasında artan gerilimler olduğu biliniyor. Matt Roloff60.

Audrey ve Tori’nin sosyal medyada birbirlerini gölgede bırakmaya çalıştıkları ve Tori’nin bildirildiğine göre Audrey’i 21 Temmuz’da açıkladıktan sonra üçüncü hamileliği için tebrik edemediler. Ayrıca Noel, Şükran Günü ve 4 Temmuz gibi normalde sevdikleriyle birlikte geçirdikleri birkaç tatili de atladılar. Belki de Amy devam eden kan davasına katıldı. Çok sevilen TLC dizisinin 23. Sezonu 17 Mayıs’ta başlıyor, bu nedenle hayranların yeni sezonda bu potansiyel diss hakkında daha fazla bilgi edinmesi mümkün.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/12/little-people-big-world-amy-roloff-snubs-tori-photo/

Yorum yapın