‘Küçük Deniz Kızı’ Yıldızının Erkek Arkadaşıyla Tanışın – Hollywood Life


DDG ve Halle Bailey


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

  • DDG, aslen Michigan’lı bir rapçidir.
  • O ve Halle Bailey 2022’den beri çıkıyorlar.
  • DDG bir YouTuber olarak başladı, ancak tam zamanlı olarak müzik yapımcılığına geçiş yaptı.

Halle Bailey Ariel rolü sayesinde kasabanın konuşması haline geldi. Küçük Denizkızı26 Mayıs’ta sinemalarda gösterime giren . DDG. “Onunla gurur duyuyorum. 25 yaşındaki sanatçı, “Ve bunu gördüğüm için mutluyum” dedi. İNSANLAR Ekim 2022’de. “Bazen herkesten daha heyecanlı olduğumu hissediyorum. Sadece onu görmek ve hayata geçirmeyi hayal ettiği her şeyi görmek, gerçekten harika.

23 yaşındaki Halle ve (gerçek adı Darryl Granberry olan) DDG, aşk dedikodularını ilk olarak Ocak 2022’de ateşlediler. benekli de mübaşirLas Vegas ikametgahı. O zamandan beri birlikte kırmızı halılarda yürüdüler ve çeşitli röportajlarda aşkları hakkında övgüler yağdırdılar. “Beni gerçekten motive eden hiç kimseyle olmadım. [Bailey] Yapmak. Michigan yerlisi fışkırarak devam etti: “Farklı şeyler görüyorum” Kahvaltı Klübü Kasım 2022’de. “Daha önce gerçekten bu tür saçmalıkların içinde bulunmadım, bu yüzden sanki, o bana gerçekten olmadığım şeyleri getiriyor – ne dediğimi anlıyor musun? Ah, bu çılgınca. Bu harika.’ Ne demek istediğimi biliyorsun?”

DDG ve Halle Bailey
DDG ve Halle Bailey, 2023 ‘Vanity Fair’ Oscar Partisi’nde poz veriyor (Fotoğraf: Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Peki, DDG kimdir? Halle Bailey’nin bir yılı aşkın erkek arkadaşı hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

DDG YouTube’da Şöhret Kazandı

DDG başladı Youtube 2014 yılında hayatı hakkında vlog çekmeye başladığı yolculuk. “Temel olarak hayatımı blog yazdım. Yaşam tarzımı, ailemi, bilirsin, havamı göster, ”diye açıkladı Kahvaltı Klübü. Kanalında bazı “bayat” şeyler gösterdiğini kabul etse de, “iyi içerik oluşturmaya, izlenme almaya, [and] parayı kazanmak”.

DDG, YouTube’dan aldığı ilk çekin 200 $ olduğunu hatırladı, ancak Central Michigan Üniversitesi’ndeki birinci ve ikinci yılları arasındaki yaz boyunca ayda binlerce dolar kazanmaya başladı. Sağlıklı mali görünümü, üniversiteyi bırakıp içerik oluşturma alanında kariyer yapmak için Los Angeles’a taşınmasında etkili oldu. YouTube’da 2,69 milyon abone topladı ve rap alanına girdi.

DDG Onun Sınıfı Birincilik Görevlisiydi

Central Michigan Üniversitesi’nden ayrılmış olmasına rağmen bu, DDG’nin eğitimi ciddiye almadığı anlamına gelmez. Aslında, International Tech Academy’de sınıf birincisiydi. “[Academics] çok önemli, çünkü gerçekten okula gidiyordum. Birçok insanın fark etmediği şey bu” dedi. BAHİS 2019 röportajı sırasında. “Valedictorian, süper rekabetçi olmak ve her zaman zirvede olmakla ilgili. Rekabet gücümü gösteriyor. Her şeyin birincisi olmak istiyorum – kesinlikle rap oyununun.” DDG’nin 2019’da çıkan ilk albümüne isim verildi. okul birincisi.

DDG
DDG sadece okulda zeki değil, aynı zamanda tüm ustalarının sahibi olduğu için anlayışlı bir iş adamı (Fotoğraf: Carlo Scarpato/Shutterstock)

Evde yetişen rapçi, 2021’de yaptığı bir röportajda “Sınıfın palyaçosuydum ama aynı zamanda her zaman işimi yaptım – yani iyi notlar buradan geliyordu” dedi. Reklam panosu. “İyi notların rekabetçi olmamdan geldiğini düşünüyorum. Birinin benimle rekabet etmeye çalıştığını hissedersem, daha da zorlarım.”

DDG, YouTube Şöhretinden Önce Müzik Yaptı

DDG, müziğe devam etmek istediğini her zaman bildiğini ve hatta babasının memleketi Pontiac, Mich’te bir müzik mühendisi olduğu için büyürken şarkılar yaratması gerektiğini bildiğini söyledi: “Kendimize ait küçük bir ev stüdyomuz vardı. Ben ve erkek kardeşlerim birlikte şarkılar yapardık” diye hatırladı. Kahvaltı Klübü. “I’m Geekin’” hit yapımcısı, daha önceki çalışmaları biraz dikkat çekince müzik hobisini ciddiye almaya karar verdiğini söyledi.

“Artık insanların bir YouTuber olduğum damgasından kurtulmasını istediğim bir alandayım” dedi. İNSANLAR 2019 sohbetleri sırasında. “Gerçekten sadece bu imajı ve damgalamayı sallamaya çalışıyorum. Bir YouTuber olmama rağmen, insanların müziğe oynatmak istememesi veya müziğe inanmaması ile otomatik olarak geldiğini hissediyorum. Ya da daha sert olmak. İnsanlar benim için diğer sanatçılardan daha sert.” Şans eseri, 2022 filminde rol alan Halle tarafından destekleniyor. “Seni İstiyorsam” dudakları kilitledikleri müzik videosu.

DDG, 2018’de Epic Records ile anlaştı, ancak sadece iki yıl sonra kendi plak şirketini kurdu. Yakınlaştırılmış Müzik. Zooted, “dijital ve müzik alanındaki muazzam gücünü kullanarak sanatçıları araştırır, geliştirir ve büyütür ve kültürel açıdan alakalı, süper yetenekli sanatçılar üretir”. İnternet sitesi.

DDG Ünlülerin Boks Maçını Kazandı

DDG açıkça birçok yeteneğe sahip bir adam. Haziran 2021’de müzisyene karşı bir ünlüler boks maçı kazandı. Nate Wyatt. Galibiyetinden sonra DDG, dövüş için antrenman bile yapmadığı için övündü. “Dün gece striptiz kulübünden ayrıldım, bu dövüş için antrenman bile yapmıyordum,” diye gülümsedi. Kazanmasına rağmen, Nate’in iyi bir mücadele verdiğini ve ona “çok saygı duyduğunu” söyledi. Ayrıca hayranların onu bir daha dövüşürken görmeyi beklememeleri gerektiğini söyledi.

DDG’nin Güveni Sonsuz

“Ben sadece kendimin gerçekten büyük bir hayranıyım. Kulağa kibirli gelebilir,” diye sorduğunda “Bu Yaz” rapçisi itiraf etti. Reklam panosu nasıl da her zaman kendine güven veriyor. “Kendime üçüncü şahıs bakış açısıyla bakarsam, ‘Bu çocukların beni neden bu kadar çok sevdiklerini anlıyorum’ derim. Kendime ‘Adamım, bunu anladın’ gibi güvence vermeyi seviyorum. Bunu yapıyorsun, çok çalışıyorsun, buradan bunca yolu geldin.’ Her gün kendime harika olduğumu hatırlatırım. Ayrıca manevi olarak kendime güveniyorum. Tanrı bana yatırım yapmış gibi hissediyorum. Uzun zamandır kaybetmemiştim. Kaybetsem bile hemen geri alıyorum ve bu gençliğimden beri böyle.”

Görünüşe göre bir plak şirketiyle ilk anlaşmasını yaparken aynı güveni taşıyordu. Çok sayıda plak şirketiyle görüştükten sonra şunları söyledi: Reklam panosu efendilerinin hakları da dahil olmak üzere sözleşmesinde istediği her şeyi aldı. “Aklınıza gelebilecek her bir etiketle görüştüm ve masaya ne getirdiğimi biliyordum. Zaten iyi bir hayran kitlesi ile geldim, iyi müzik ve hit ile geldim. Zaten her şeyimle geldim” dedi.

“Yani bir şirketten istediğimi alamamak, kendi ayağıma kurşun sıkmak olur. Hiçbir zaman parayla ilgili olmadı, ”diye açıkladı DDG. “İmzalamadan önce zaten param vardı. Arkanızda bir makinenin olması ve tüm binanın sizi bir sonraki seviyeye taşımaya çalışması güzel. Sadece masaya ne getirdiğimi biliyordum. Ne tür bir anlaşma istediğimi ve bunun benim lehime işlemesi gerektiğini biliyordum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/halle-bailey-boyfriend-5082435/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir