Küçük Çocuklar ve Tiaras’ın Kailia Posey’i Yaşam Kutlamasında Onurlandırıldı


Kailia Posey hala sevdiklerinin kalbinin kraliçesidir.

arkadaşları ve ailesi Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar star, bu ayın başlarında kendi hayatına son veren 16 yaşındaki genci anmak için 14 Mayıs’ta bir araya geldi.

Lynden, Washington’daki North County Christ the King Kilisesi’nde özel bir yaşam etkinliği kutlaması düzenlendi ve canlı olarak yayınlandı. kilisenin web sitesi. 700’den fazla sanal katılımcıyı içeren büyük bir kalabalık, gençlerin fotoğraflarını, videolarını ve kişisel hikayelerini paylaşmak için toplandı.

İnsanlar Kailia’nın erkek kardeşi olduğunu bildirdi Jayden Kai Tıpkı kendi futbol maçlarında yaptığı gibi, güzellik yarışmalarında kız kardeşine kök saldığı anıları hatırladığında gözyaşlarını tutamadı, “Sadece birinin olduğunu bilmesini istedim ve her zaman onun yanındaydım” dedi.

Resepsiyon sona erdi ve “Kailia’nın özçekim sevgisi” onuruna bir özçekim kabini yapıldı.

2 Mayıs’ta Kailia’nın annesi Marcy Posey Gatterman genç güzellik kraliçesinin vefat ettiğini doğruladı, “kelimeleri veya düşünceleri olmadığını” söyledi.

“Sözlerim ya da düşüncelerim yok” diye yazdı. Facebookkızının bir fotoğrafının yanında. “Güzel bir kız bebek gitti. Lütfen Kailia’nın yasını tutarken bize mahremiyet ver. Bebeğim sonsuza kadar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330661/toddlers-and-tiaras-star-kailia-posey-honored-at-celebration-of-life?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın