Kuaförden Uzman İpuçları – Hollywood Life


saç hasarı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: kiraz_d / kerpiç stoku

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Sonbahar resmen geldi ve sizi yeni sezona hazırlamak için, HollywoodYaşam kuaförle konuştum Harry Josh, MÜNHASIRAN, hasarlı saçları canlandırmak için ipuçları hakkında. Yaz, son derece eğlenceli olsa da, aslında saçlarınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir ve eğer asi saçlardan muzdaripseniz, o zaman şanslısınız çünkü Harry, saçınızı uçtan uca nasıl geri alacağınıza dair uzman ipuçlarını paylaştı. .

Harry, “Saçınızı en sağlıklı durumuna geri döndürmek için en baştan başlamalısınız çünkü güzel saçlar iyi tedavi edilmiş bir saç derisiyle başlar.” Saç derinizi sağlıklı hale getirmenin belirli bir yolunu tanımladı ve buna “kafa derisi yüz bakımı” adını verdi. “Goldwell Kerasilk Revitalize koleksiyonunu kullanmak, saçınızı hayata döndürmek için yaz sonrası mükemmel bir bakımdır” diye açıkladı.

Harry saçınızı yeniden sağlıklı hale getirmek için dört kesin ipucu paylaştı ve bunları aşağıda takip edebilirsiniz:

Aşama 1: Saç derisini ön yıkama ile pul pul dökün Peeling Ön Yıkama aşırı yağ ve ölü cilt hücrelerini çıkarmak ve gözenekleri arındırmak için. Bu formül, kafa derisini derinlemesine temizlemek için jojoba türevi eksfoliatlara sahiptir.

Adım 2: ile saçları nazikçe temizleyin. Besleyici ŞampuanSaç derisini stresten korumak için ECTOIN ile zenginleştirilmiştir.

Aşama 3: Cildinizi güçlendirmek ve saç deriniz için ideal bir temel oluşturmak için yeniden dengeleyin ve nemlendirin. Yeniden Dengeleyici Saç Derisi Vakfı.

4. Adım: ile besler ve uzun süreli yatıştırıcı etki yaratır. Besleyici Serum
Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/how-to-get-healthy-hair-expert-tips-4849942/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir