Kuaför Sarah Potempa Stagecoach için 3 Eğlenceli, Sorunsuz Görünüm Paylaşıyor


Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Örgülü Bükümler

Sarah, final için bunun müzik festivalinin son gününde rock yapmak için kolay bir görünüm olabileceğine dikkat çekti. Birincisi, önceki günlerdeki plaj dalgalarınızı koruyabilir (biraz kuru şampuan püskürterek) ve doğrudan saç diplerinde yarı yukarıda, yarı aşağıda bir atkuyruğu oluşturmaktan oluşan şekillendirme işlemine geçebilirsiniz. ve sonra iki ön parçayı örmek.

Önce yarı yukarı, yarı aşağı kısmı yaptıktan sonra Sarah, baloncuklu örgülerde yaptığı gibi, ön kısımdan iki küçük kısım alarak ve kendi markasını uygulayarak saçı ayırdı. Örgü Balsamı güzel bir tutuş sağlamak için.

Sarah ön parçaların bir tarafını tutarak, “Sana nasıl basit bir örgü yapılacağını göstereceğim,” dedi. “Bunun için, aslında iki parmağımı alacağım ve bölümün tam ortasına gideceğim ve bu bana üç mükemmel parça verecek.”

Uçlara doğru ördükten sonra lastikle sabitleyin. Aynı işlemi diğer tarafta tekrarlayın ve ardından örgüleri ayırarak hacim ve doku oluşturun. Ardından, her iki örgülü parçayı birbirine bağlayın ve “at kuyruğunu getirmek” için daha sonra çaprazlayın (bir sonsuzluk halkası şekline benzer görünmelidir).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370947/celebrity-hairstylist-sarah-potempa-shares-3-fun-fuss-free-looks-for-stagecoach?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir