Kuaför Chris Appleton, Lukas Gage ile Romantizmi Doğruladı


Chris Appleton bu haberle yüreğimizi hoplattı.

Ünlü kuaför kısa bir süre önce sevgilisiyle ilişkisini doğrulamıştı. Bir Boru Hattını Nasıl Havaya Uçurursunuz? aktör Lukas Gageifşa Drew Barrymore Gösterisi “çok mutlu” ve “çok aşık” olduğunu.

Appleton sunucuya “Zamanımı çok özel biriyle paylaşabildiğim için çok minnettarım” dedi. Drew Barrymore 15 Mart bölümünde. “Aşk gerçekten özel bir şey ve bence bağ kurduğun biriyle tanışmak gerçekten çok özel.”

Onunla bir Şubat fotoğrafını gösterdikten sonra Beyaz nilüfer aktör Meksika’da 4 tekerlekli sürüşAppleton ekledi, “Evet, bu Lukas. Meksika’da.”

Yorumlar, 27 yaşındaki Gage’in ilişki durumu hakkında ağzı sıkı kalırken aşk söylentilerine değinmesinden bir hafta sonra geldi.

Gage, “Bunu düşünmek istiyorlarsa, yapabilirler” dedi. New York Times 9 Mart’ta yayınlanan bir röportajda “Hayatımdaki çoğu şey hakkında oldukça açık bir kitabım ama herkesin herkesin işini bilmesi gerektiği kültürüyle ilgili bir sorunum var ve hiçbir şey kutsal olamaz. Hala anlamaya çalışıyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368175/hairstylist-chris-appleton-confirms-romance-with-lukas-gage?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir