Krysten Ritter Mysterious Orphan Black Spin-Off’ta Başrolde


Krysten Ritter hayatının mücadelesi içindedir.

bu Jessica Jones alum AMC’de oynayacak Yetim Kara: Yankılarbir yan ürün Tatyana Maslany-başrolde yetim siyah dizi, E! Haber doğruluyor.

yankılar Yakın gelecekte geçiyor ve ağa göre “insan varlığının bilimsel manipülasyonunun keşfine derin bir dalış yapıyor”. Bir grup kadının birbirlerinin hayatlarına girip heyecan verici bir yolculuğa çıkmalarını, kimliklerinin gizemini çözmelerini ve iç burkan bir aşk ve ihanet hikayesini ortaya çıkarmalarını konu alıyor.

Ritter, “dünyadaki yerini bulmaya çalışan, hayal edilemez bir başlangıç ​​hikayesi olan bir kadın” olan Lucy’yi oynayacak. Ritter aynı zamanda dizinin baş yapımcılığını da üstleniyor.

Orijinal serinin hayranları içiniz rahat olabilir. yankılar övünür yetim siyah ortak yaratıcı John Fawcett yönetmen ve yapımcı olarak.

“Tüm adanmışlarımız için OB Fawcett yaptığı açıklamada, “Bu yeni bölümü onlara getirebildiğimiz için çok heyecanlıyım” dedi. yankılar duyruldu. “Hayranlarımız olmasaydı, bu yeni şov kesinlikle olmazdı ve bunun için çok minnettarım. Onlar için ‘çılgın bilimi takip etmek’ için sabırsızlanıyorum!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339917/jessica-jones-star-krysten-ritter-to-star-in-the-mysterious-orphan-black-spin-off?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir