Kristin Smart’ın Ailesi Cinayet Davasında Bölünmüş Karardan Sonra Konuştu


Kristin Akıllı‘ sevenleri düşüncelerini paylaştı.

18 Ekim’de bir jüri bulundu Paul Flores Kristin’in 1996’da ortadan kaybolması davasında birinci derece cinayetten suçlu. Ayrı bir jüri Paul’ün babasını buldu. Ruben Florescinayetine ortak olmaktan suçlu değil.

Bu kararların ardından Kristin’in ailesi, bölünmüş karara karşı duygularını dile getirdiler “Kristin olmadan, bu kararla sevinç ya da zafer olmaz, hepimiz biliyoruz ki böyle olmak zorunda değildi” dedi E’ye yaptıkları açıklamada! Haberler. “Kristin’in büyüleyici kahkahalarını asla duyamayacağız veya kucağında eğlenemeyeceğiz. Umutları ve hayalleri asla gerçekleşmeyecek; hiçbir adalet biçimi bunları geri getiremez.”

Aile, Bölge Savcı Yardımcısına da teşekkür etti Chris Peuvrelle ve Bölge Savcısı Dan Dowdiğerleri arasında, onlara “adalet arayışlarında” yardım ettikleri için.

“Her iki jürinin titizliği için minnettarız ve minnettarız ve adalet sistemine olan inancımız, Kristin’in hayatını alan adamın artık başka bir aileyi veya kurbanı kötüye kullanmakta özgür olmayacağını bilerek yenilendi” dedi. duruşma “inişlerden çok inişler ile ıstırap verici derecede uzun bir yolculuk oldu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351057/kristin-smart's-family-speaks-out-after-split-verdict-in-murder-trial?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir