Kristin Cavallari & Tyler Cameron Nadir James Videoda Öpüştü – Hollywood Life


Arada işler kızışıyor Kristin Cavallari ve Tyler Cameron, ama kesinlikle profesyonel! Eski bekarlığa veda yıldız, Kristin’in Uncommon James mücevher markası için yeni bir videoda başrol oyuncusu. Yeni Untamed Collection’ın tanıtımını yapan video, ikilinin batıdaki bir salonun dışında buluşmasını ve birbirlerinin gözlerini yakalamasını içeriyor.

Bara girdikten sonra dans pistine çıkmak için vakit kaybetmezler. Sonunda Tyler, Kristin’i öpmek için havaya kaldırır ve sonunda onu bara yerleştirir, burada tam öpüşmeye başlarlar. Video, Tyler’ın tamamen gömleksiz olarak evlenmeleri ve beyaz bir şilte üzerinde takılmalarına devam etmeleriyle sona erdiğinden kimya gerçektir. Tüm video boyunca, Kristin yakın çekimlerle vurgulanan Uncommon James’den çeşitli yeni parçalar giyiyordu.

kristin cavallari tyler cameron
Kristin Cavallari ve Tyler Cameron, kampanyalarını Nisan 2022’de filme aldılar. (Shutterstock)

Nisan ayında, Tyler ve Kristin’in öpüşme fotoğrafları internette viral hale geldiğinde hayranlar çılgına döndü. Ayrıldıktan sonra Tyler bekar ile Camila Kendrave Kristin 2020’den boşandıktan sonra flört alanında jay kesici, ikisi arasındaki olası bir romantizm hakkındaki vızıltıların gelişmesi uzun sürmedi. Ancak kısa süre sonra makyajın bir iş projesi için çekildiği doğrulandı ve şimdi tam video burada.

Her ikisi de çekimden kamera arkası videolarını Instagram sayfalarında paylaştıklarından, yıldızlar birlikte çekim yaparken kesinlikle biraz eğleniyor gibiydi. Videonun açıklamasında, “Yeni Untamed Koleksiyonumuz, sonbahar görünümünüz için ihtiyacınız olan takıları içeriyor ve tamamı Kristin Cavallari tarafından tasarlandı” diyor. “Zahmetsizce katmanlanabilen yeni zincirler, inciler ve halkalar içeren koleksiyon, kendinizin en kötü, en özgür versiyonu gibi görünmenizi (ve hissetmenizi) sağlayacak. Ayrıca, parçalarımızı giyerken kendi Tyler Cameron’ınızı bile bulabilirsiniz… asla bilemezsiniz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/kristin-cavallari-tyler-cameron-kiss-uncommon-james-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir