Kristin Cavallari Tanga Bikini Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Kristin Cavallari


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Kas ekleyerek “iyi bir şekilde” kilo alma konusundaki düşüncelerini paylaştıktan sadece birkaç gün sonra, Kristin Cavallari tanga bikinili çarpıcı bir fotoğrafla Instagram’a gitti. Uncommon James’in kurucusu 30 Haziran’da IG aracılığıyla şöyle yazdı: “Birkaç gündür bu resmin üzerinde oturuyorum, yayınlayıp yayınlamama konusunda ileri geri gidip geliyorum”. birkaç yıl öncesinden çok daha fazla ve kaydettiğim ilerlemeden gerçekten gurur duyuyorum.”

Kapak fotoğrafında 35 yaşındaki Kristin okyanusu seyretmek için cam bir balkona eğilmiş görünüyor. Siyah iki parçalı tanga bikinisi kusursuz bir şekilde vücudunu gözler önüne serdi ve saçlarını ünlü olduğu kumsal sarısı dalgalarda topladı. İkinci fotoğrafta sallanan ışıltılı siyah bir mini elbise vardı ve üçüncü fotoğrafta ise günlük turuncu şort ve beyaz kısa bir üst ile ışıl ışıl görünüyordu.

“Diğer 2 fotoğraftaki kızı tanımıyorum bile.. ve hayır, hiç yeme bozukluğum olmadı.” diye devam etti. “Tamamen stresti. Gerçekten sıkı çalışıyorum ve kendimi sağlıklı bir yaşam tarzına adadım ve bence bir anne olmam vücudumla gurur duyamayacağım ve cildimle rahat olamayacağım anlamına gelmiyor. Öyleyse al bakalım.”

Fotoğraf o söyledikten sadece iki gün sonra geldi. Bize Haftalık yeni bir egzersiz rutininin kilo ve kas kazanmasına yardımcı olduğunu söyledi. Yayına, “Son birkaç yılda çok fazla kilo aldım, ancak iyi bir şekilde” dedi. “Şimdiye kadar sahip olduğum en iyi şeyi hissediyorum. Şimdiye kadarki en güçlü benmişim gibi hissediyorum.” Ayrıca daha önce ne kadar “ince” olduğuna “şok” olduğunu da itiraf etti.

Kristin Cavallari
Kristin Cavallari (SplashNews)

Kristin yeni bir çağa giriyor. MTV gerçeklik simgesi, NFL yıldızından boşanmasını tamamladı jay kesici Haziranda. Boşanmaları geçici olsa da, üç çocuğuna etkin bir şekilde birlikte ebeveynlik yapmak için iyi bir yerde görünüyorlar. camden9, jaxon8 ve Saylor6.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/kristin-cavallari-shares-thong-bikini/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir