Kristin Cavallari ‘Kilo Aldığını’ Açıkladı ve Bununla Gurur Duydu – Hollywood Life


Kristin Cavallari 'Kilo Aldığını' Açıkladı ve Bununla Gurur Duydu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Kristin Cavallari ile yeni bir röportajda “iyi bir şekilde” kilo almaya yardımcı olan yeni bir egzersiz alayı olduğunu itiraf etti. Bize Haftalık. 35 yaşındaki televizyoncu, egzersiz rutinini ve sağlıklı bir şekilde kilo ve kas yapmaya nasıl karar verdiğini anlattı. “Son birkaç yılda çok kilo aldım, ama iyi bir şekilde” diye açıkladı. “Şimdiye kadar sahip olduğum en iyi şeyi hissediyorum. Şimdiye kadarki en güçlü benmişim gibi hissediyorum.”

Kristin, “ne kadar zayıf olduğuna şaşırdığını” itiraf etti ve boyu, egzersiz rutininde “tutarlılık” sağlamayı hedeflemesinin bir parçası. “Gerçekten minyonum. kalçalarım yok Ben sadece küçüğüm. Ve eğer bir veya iki hafta kadar egzersiz yapmazsam, tüm kaslarım gitmiş gibi hissediyorum” diye açıkladı. Kristin ayrıca kasları korumaya nasıl öncelik verdiği ve kendini tartmadığı hakkında da konuştu. “Giysilerimin bana nasıl uyduğunu anlayabiliyorum.”

Kristin Cavallari 'Kilo Aldığını' Açıkladı ve Bununla Gurur Duydu – Hollywood Life
Kristin, egzersiz rutinine başlamadan önce ne kadar zayıf olduğuna şaşırdığını söyledi. (Deklanşör)

Feat Clothing’in kurucusu, kaydettiği ilerleme hakkında konuşmanın yanı sıra, kişisel antrenörünün ona nasıl yardımcı olduğunu da anlattı, buna onu daha ileri gitmeye ve ağırlık kaldırmaya zorlamak da dahil. Ayrıca VersaClimber’ında yarım saat geçirmeyi sevdiğini söyledi. Sadece egzersizin yanı sıra sağlıklı beslenmeyi sevdiğini ve nadiren alkol aldığını söyledi.

Tepeler alum, son fotoğraflarından bazılarıyla ilerlemesini gösterdi, örneğin Haziran ayı sonlarında Hamptons tatili sırasında seksi, siyah kesik bikinili bir fotoğraf yayınladığı gibi, kasları belirgin gibi görünüyordu. Mayıs ayında beyaz bikinisiyle sergilenen yontulmuş fiziğiyle harika bir fotoğraf daha paylaştı!

Kristin Cavallari 'Kilo Aldığını' Açıkladı ve Bununla Gurur Duydu – Hollywood Life
Kristin, yeni egzersiz rutiniyle kendini çok daha iyi hissettiğini itiraf etti. (Deklanşör)

Antrenmanlarının yanı sıra, açıkçası Kristin için çok yoğun bir yıl oldu. Eski NFL oyuncusundan boşanmasını sonuçlandırdı jay kesici Nisan 2020’de çift ayrılacaklarını açıkladıktan sonra Haziran’da. Kristin, geçen Nisan’da iki yıl sonra tekrar çıkmaya ve bir ilişkiye girmeye hazır olduğunu itiraf etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/kristin-cavallari-weight-gain-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir