Kristin Cavallari, Jay Cutler’ın Boşanmasını Neden “En İyi Şey” Olarak Adlandırıyor?


Yağmur yağsın: Kristin Cavallari temiz geliyor.

Eski Laguna Sahili star boşandığını açıkladı jay kesici ve şimdiye kadarki “en savunmasız” röportajı olarak lanse ettiği şey sırasında kendini keşfetme yolculuğunu nasıl başlattığını. İlişkinin sonlarına doğru “gerçekten mutsuz” hissettiğini açıklayan Kristin, NFL yıldızıyla çocuklarına daha iyi bir anne olabilmek için köklü bir değişiklik yapması gerektiğini bildiğini söyledi: camden9, jaxon8 ve Saylor6.

“Şimdiye kadar yaptığım en korkunç şey boşanmak” dedi. Büyüklük Okulu dijital ses dosyası. “Ama şimdiye kadar yaptığım en iyi şeydi ve bu, kendimi sevme ve şimdi kim olduğumu bulma yolculuğuma gerçekten hızlı bir başlangıç ​​yaptı.”

Yaygın olmayan James’in kurucusu için bu, öncelikleri yeniden düzenlemek ve kendini ilk sıraya koymak anlamına geliyordu.

“Çocuklarım kendimin en iyi versiyonu olmam için bana ilham verdi” dedi. “Çocuklarıma ancak kendime olduğum kadar iyi olabilirim. Boşsam onlara verecek hiçbir şeyim yok. Enerjik olabilmek ve kendimi sevebilmek için çocuklarıma sevebilmek, onları desteklemek ve cesaretlendirmek. – en önemli şey bu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336451/why-kristin-cavallari-says-divorcing-jay-cutler-was-the-best-thing-i-ve-ever-done?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir