Kristin Cavallari Göğüs Kaldırdığını Açıkladı


Kristin Cavallari bıçak altına yatma konusunda temize çıkıyor.

Onunla ilgili son bir Soru-Cevap sırasında Instagram Hikayeleri, Laguna Sahili alum, bir hayranının göğüslerinin gerçek olup olmadığını sormasının ardından meme dikleştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

23 Ağustos’ta “Hepiniz için gerçek olacak” diye yazdı. bikinili bir fotoğrafının yanında. “3 çocuğu da emzirdikten sonra bir asansör var.”

Kristin—paylaşan camden10, jaxon8 ve Saylor6 eski ile jay kesici—Botox ve dolgu maddeleriyle ilgili deneyimi veya bunların eksikliği konusunda da samimiydi ve kendisinin “asla bunu yapma

“Benim için değil. Ama bazı insanlarda harika göründüğünü gördüm” diye paylaştı. “Endişem, bunun uzun vadeli etkilerini bilmememiz (ve 5-10 yılı kastetmiyorum, 20 yılı kastediyorum) ve yüzünüzün kas olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bunu çözmemiz gerekiyor. aynı şekilde başka bir kas yapardık.

Ayrıca, “Ayrıca süper hareketliyim, bu yüzden yüzümün hareket etmesine ihtiyacım var ve dürüst olmak gerekirse, çizgilerim beni rahatsız etmiyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343211/kristin-cavallari-reveals-she-got-a-breast-lift?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir