Kristin Cavallari Çocuklarıyla Tatildeyken Siyah Bikini Taşladı – Hollywood Life


Kristin Cavallari


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kristin Cavallari o yaz hayatını kucaklıyor. Yaygın olmayan James’in kurucusu, 4 Temmuz hafta sonu Turks ve Caicos’ta bir yattayken siyah bikiniyle cızırdadı. 35 yaşındaki oyuncu sade bir güneş gözlüğü taktı ve kumsal saçlarını bir saç tokası ile geri tuttu.

Kristin Cavallari
Turks ve Caicos’ta siyah bikinili Kristin Cavallari. (arka plan)

Kristin, üç çocuğuyla birlikte Turks ve Caicos’a tatile gitti. Dört Temmuz kutlamaları, plaj fotoğrafları ve daha fazlasıyla birlikte ailesinin kamera arkası görüntüsünü paylaştı. Kristin ayrıca havuz kenarında beyaz bikinisini sallarken çekilmiş fotoğraflarını da yayınladı.

Bekar anne kısa süre önce “modern ailesi” hakkında çılgına döndü. Kristin, çocuklarına eski ile birlikte ebeveynlik yapıyor jay kesici. Eski çiftin boşanması Haziran 2022’de sonuçlandı.

Kristin şu anda bir kendini sevme yolculuğunda ve son zamanlarda tartıya adım atmama konusunda açıldı. “Son birkaç yılda çok kilo aldım, ama iyi bir şekilde” dedi. Bize Haftalık. “Amacım şu anda sahip olduğum kasları korumak. Kilo vermeye çalışmıyorum. Ben kendimi tartmıyorum. Kıyafetlerimin üzerime nasıl oturduğunu anlayabiliyorum.”

bu çok şövalyeler şap kabul edildi Büyüklük Okulu Boşanmanın “şimdiye kadar yaptığım en iyi şey olduğunu ve kendimi sevme ve şimdi kim olduğumu bulma yolculuğumu gerçekten hızlandırdığını” belirten podcast. Boşanmayı kabul etmesine rağmen, Kristin “yeni bir ilişki kurmak için acelesi olmadığını” açıkladı.

Ancak o alır çok ile rahat bekarlığa veda şap Tyler Cameron Yeni Yaygın olmayan James sonbahar kampanyası videosunda. Çift, ateşli bir öpücüğü paylaşıyor, bir barda samimi bir şekilde dans ediyor ve hatta seksi videoda evleniyorlar. Harika bir kimyaları olmasına rağmen, Kristin ve Tyler sadece arkadaştır. Kristin, “Yani, bu yüzden basını almak için adamı işe aldım,” dedi. Bellas Podcast’i. “İşe yaradı. ‘Şu kutuyu işaretleyin’ dedim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/kristin-cavallari-black-bikini-vacation-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir