Kristin Akıllı Cinayet Davası: Paul Flores Suçlu Bulundu


İçerik uyarısı: Bu hikaye cinsel saldırıdan bahseder.

26 yıldan fazla bir süre sonra Kristin Akıllı‘nin ortadan kaybolması, cinayet davasında karara varıldı.

bir jüri bulundu Paul Flores Cal Poly San Luis Obispo öğrencisinin 1996’da kaybolmasıyla bağlantılı olarak birinci derece cinayetten suçlu bulundu. Temmuz ayında, Paul, savcıların, 25 Mayıs 1996’nın erken saatlerinde ona cinsel saldırıda bulunurken 19 yaşındaki çocuğu öldürmekle suçlamasının ardından mahkemeye çıktı. Paul, suçsuz olduğunu iddia etmişti.

Paul’ün babası, Ruben Flores, yetkililerin Paul’ü Kristin’in cesedini Arroyo Grande, Kaliforniya’daki evinin arka bahçesine gömmesine yardım etmekle suçladıktan sonra, Kristin’in cinayetinde suç ortağı olmaktan suçlu bulunmadı. Suçsuz olduğunu iddia etmişti.

Ruben’in avukatı, kararın ardından 18 Ekim’de düzenlediği basın toplantısında harold mesick sonuçtan memnun olduğunu söyledi.

Mesick, “Cemaat masumiyet karinesine saygı gösterse güzel olurdu. Bu adama ve ailesine karşı çok fazla düşmanlık var ve çok fazla nefret var” dedi. “İnsanların Kristin’in kaybolmasına üzüldüğünü anlıyorum. Keşke topluluk bu duygulardan vazgeçse.”

Bu arada, Paul’ün savunma avukatı Robert Sanger E söyledi! Bir e-postada, konunun hala askıda olduğuna ve bekleyen davalar hakkında yorum yapmadığına dair haberler.

Bir basın açıklamasında, San Luis Obispo İlçesi Bölge Savcısı Dan Dow kararın Kristin, ailesi ve yerel topluluk için “biraz adalet duygusu” sağlayacağını söyledi.

Dow, “Kristin’in ortadan kaybolmasının ve soruşturmasının Çeyrek yüzyıla yayılan Smart ailesi ve topluluğumuz üzerindeki etkisi çok büyük” dedi. “Bu korkunç suçun soruşturulması ve kovuşturulmasında gösterdikleri büyük güven ve sabır için kendilerine teşekkür ediyoruz. Bugün geciken adalet, adaletin inkarı değildir.”

Mahkemede, Bölge Savcı Yardımcısı Christopher Peuvrelle Kristin’in Paul’e karşı gelemeyecek kadar “iyi” olduğunu söyleyerek, “Bizim nezaket olarak gördüğümüz şeyi, o bir ahmak alayı olarak görecekti. Onun yırtıcı, aşağılık, tecavüzcü zihninde, onu böyle gördü,” dedi. yayın istasyonu başına KRON4.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350887/paul-flores-found-guilty-of-murdering-kristin-smart-26-years-after-she-went-missing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir