Kristen Stewart’ın Kefal Saç Makyajı: Fotoğraflar – Hollywood Life


kristen stewart


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MWP / BACKGRID

Kristen Stewart her zaman yeni görünüm ve saç stilleriyle uğraşıyor, bu yüzden yeni filmini çekerken yepyeni bir kefal kılı makyajı yapmasına şaşırmadık, Aşk Kanayan Yalanlar, 29 Haziran’da Albuquerque, New Mexico’da. 32 yaşındaki oyuncu, önden kakülleri olan koyu kahverengi bir kefal sallayınca tamamen farklı görünüyordu.

kristen stewart
Kristen Stewart, 29 Haziran’da New Mexico, Albuquerque’de yeni filmi ‘Love Lies Bleeding’in setinde kefal kılı makyajına giriş yaptı. (MWP / ARKA GRİD)

Kristen, film için bir sahne çekerken, yuvarlak yakasının etrafı siyahla kaplanmış dar, gri bir kolsuz bluz salladı. Kefal rüzgarda uçuyordu, ancak kısa ön kakülleri ve yüzünün yanlarında kısa parçalar içeren dalgalı yeni ‘kıyafetini açıkça görebiliyordunuz.

kristen stewart
Mayıs ayında Kristen, koyu siyah kökleri olan platin sarısı bir saç modeli yapıyordu. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Kristen kefal saç stilinde yeni değil, aslında joan Jett filmde Kaçaklar, 2010 yılında piyasaya sürüldü. Rol için giyinmiş ve tam olarak simsiyah bir kefal giyen müzisyene benziyordu. Kristen, rol için dramatik bir makyajla birlikte hacimli saç stilini salladı ve onu öldürdü.

Daha geçen gün, Kristen törene katıldı. Geleceğin Suçları NYC’de prömiyeri oldukça farklı bir saç modeli salladığında. Koyu siyah köklü platin sarısı saçları vardı ve süper uzundu. Saçlarını dağınık, dalgalı bir at kuyruğu yaparak başının tepesine çok hacim kattı.

kristen stewart
Kristen Stewart kefal saç modelini ilk kez 12 yıl önce 2010’da ‘The Runaways’ filminde Joan Jett rolündeyken yaptı. (Everett Koleksiyonu)

Prömiyerdeki görünümü, son kefalinden toplam 180’di ve sadece birkaç ay önce, Kristen oynayacağı çilek sarısı saç renginde spor yapıyordu. İlk başta saçlarını kısa kesti ama sonra sarışına geçmeden önce uzamasına izin verdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/kristen-stewart-mullet-hair-makeover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir