Kristen Doute, Tom Sandoval ve Ariana Madix’in Ayrılığına Tepki Verdi: Video – Hollywood Life


kristen, tom ve ariana'nın ayrılmasına tepki gösteriyor


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Chew/UPI/Shutterstock

Drama devam ediyor! bir gün sonra Katie Maloney36, ona çarptı Vanderpump Kuralları ortak yıldız Raquel Leviss28, ilişkisi nedeniyle Tom Sandoval39, oyuncu arkadaşları, Kristen Doute40, 16 Mart’ta yaptığı yeni bir podcast röportajıyla yangını körükledi. Bekâr şap Nick Viall42, üzerinde Şişe DosyalarıTom’un eski sevgilisine şunları söylediğini iddia etti: Ariana Madix37, “kolaylık” nedeniyle onunla çıktı.

“Sadece ona gaz veriyordu. Gerçek bir özür değildi, ”diye iddia etti Tom ve Ariana’nın ayrılığı hakkında, başına Altıncı Sayfa. “Onu nasıl asla desteklemediğini, onu onaylamadığını söylüyordu. Onu suçluyordu.” İlginç bir şekilde, Kristen ve Tom 2014’te ayrılana kadar yedi yıl çıktılar. ilişki rahatlık ve memnuniyet ilişkisidir’ veya başka bir şey. Aşk ve romantizm değil, diye devam etti Kristen.

Ayrılık, 10. Sezonunda yayınlanacak. Vanderpump KurallarıKristen buna “aşağılama” adını verdi. 40 yaşındaki sözlerine şöyle devam etti: “Ve hemen gözyaşlarına boğuluyor, telefonuna bakarak, ‘Yani, tüm bu anılar, yaptığımız tüm bu harika geziler, sahip olduğum tüm bu videolar, tüm bunlar öpüşme fotoğrafları, hepsi saçmalık mıydı?

tom ve ariana
Tom Sandoval ve Ariana Madix dokuz yıldır çıkıyor. (Chris Chew/UPI/Shutterstock)

Esmer güzelliğin geçmişte Tom’la çıktığını görünce, davranışının tam bir şok olmadığını da kabul etti. “Bu, Tom’un T’si,” dedi. Ayrıca Bravo kişiliği, aracılığıyla paylaştığı özür açıklaması nedeniyle Raquel ile alay etti. Bu gece eğlence 8 Mart’ta. “Son, ‘Tom ve ben şu anda ilişkimizi tanımlamıyoruz’ gibi bir şeydi” diye açıkladı. “Kızım otur!” Daha sonra, 28 yaşındaki çocuğa çarpmaya devam ederken arkadaşını destekledi. Kristen, “Ariana’nın bir omurgası var,” dedi. “Raquel yok. Raquel, Tom’un onaylanması gereken her şeyi doğruluyor.”

Kristen ile her şeyi anlatan röportaj, Ariana’nın paylaştığı ayrılıkla ilgili resmi açıklamasının ortasında geliyor. Instagram aracılığıyla 15 Mart’ta “merhaba. nereden başlamalı? Arkadaşlarımdan, ailemden ve son iki haftadır hiç tanışmadığım insanlardan aldığım sevgi ve destek için en içten şükranlarımı sunmak istiyorum. dayanamayacağımı hissettiğimde, hepiniz bana devam etme gücü verdiniz ve beni en karanlık saatlerimde gördünüz,” diye başladı uzun yazısı.

“Harap olduğumu ve kırıldığımı söylemek yetersiz kalıyor. ancak, bu işte yalnız olmadığımı biliyorum. en yakın arkadaşlarımın çoğu da şu anda bu kaybın yasını tutuyor ve bu ihanetin pek çok düzeyde sersemletiyor. Dünyanın en iyi destek sistemine sahip olduğum için çok şanslıyım ve umarım bana gösterdiğiniz sevginin karşılığını herkese ödeyebilirim. beni öldürmeyen kaçsa iyi olur. sevgiler, ariana,” açıklamasını sonlandırdı. Tom ve Ariana, 2014’ten bu ayın başlarında ayrılana kadar çıktılar. Raquel’in aldığı tepkiyi “hak ettiğini” iddia eden Katie de dahil olmak üzere rol arkadaşlarının çoğu o zamandan beri ayrılığa tepki gösterdi. 10. Sezonun altıncı bölümü 15 Mart’ta yayınlandı ve bir sonraki set önümüzdeki Çarşamba günü Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/17/kristen-doute-reacts-tom-sandoval-ariana-madix-breakup-podcast/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir