Kristen Bell & Dax Shepard’ın Çocukları Kendi Yatak Odalarına Nasıl “Mezun Oldu”?


Yeni okul yılı, yeni uyku planı.

Kristen Bell ve koca Dax Shepard geçmişte onlar ve kızları hakkında samimi davrandılar Lincoln9 ve Delta, 7, hepsi aynı odada uyuyor. Okula dönüş mevsimi yaklaşırken aktris, ailenin yatma zamanı düzenlemelerini değiştirdiğini paylaşıyor.

“Bu üç katlı şilte üzerinde yerde uyuyarak onlardan yeni mezun olduk,” dedi özel olarak E’ye! 22 Temmuz’da bir haber. “Beni tebrik edebilirsiniz – başardık, şimdi odalarında yan yana yataklarda uyuyorlar ve bizim yerimize birbirlerine sarılıyorlar.”

42 yaşındaki Kristen, melatonin içeren Hello Bello gece sakızları ile küçüklerin kendi başlarına uykuya dalmasına yardımcı olduğunu, böylece 47 yaşındaki Dax ile anne ve baba arasında kaliteli zaman geçirebileceğini söyledi.

“Onları daha hızlı bayıltırdı ve harika olurlardı ve sonra takılırdık” diye devam etti. “Uyumak istediklerinde uyumak istemiyoruz, bu yüzden kulaklıklarımızı Bluetooth’u televizyona bağla, bir şov yap ve uykuya dalmaya çalışıyormuş gibi yerde olurlar.”

“Yani, aynı anda yatmak zorunda olmaktan bu şekilde kurtulduk” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339232/how-kristen-bell-and-dax-shepard-graduated-their-daughters-to-their-own-bedroom?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir