Kristal Jones Kimdir? Orijinal TLC Üyesi Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


kristal jones


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: V-103 Atlanta/Youtube

  • Crystal Jones, Tionne Watkins ve Lisa Lopes ile birlikte TLC’nin kurucu üyelerinden biriydi.
  • Crystal, 1991’in başlarında, grubun yönetim şirketinin başkanıyla bir anlaşmazlığın ortasında TLC’den ayrıldı.
  • Gruptan ayrıldığında Crystal’ın yerini Chilli aldı ve o zamandan beri çoğunlukla halkın gözünden uzak yaşadı.

Tionne “T-Boz” Watkins Ve Rozonda “Biber” Thomas gruplarının ilk günlerine bakacaklar, TLCyaklaşan Lifetime ve A&E belgeselinde, TLC Sonsuza Kadar. Chilli grubun bir üyesi bile olmadan önce, T-Boz TLC’de kurucu üye ile birlikteydi. kristal jonesayrıca geç Lisa “Sol Göz” Lopes. Crystal, 1991 yılında sözleşme müzakere sorunları nedeniyle gruptan ayrıldı ve yerini Chilli aldı.

TLC’den ayrıldığından beri Crystal, müzik endüstrisinden uzaklaştı ve halkın gözünden uzakta bir hayat yaşadı. Ancak, 2013’te bir biyografiden sonra hikayenin kendi tarafını anlatmak için yeniden ortaya çıktı. Çılgın, Seksi Havalı: TLC Hikayesi, prömiyeri VH1’de yapıldı. Film, Crystal’ın şarkı söyleyemediği için grupta değiştirildiğini iddia etti, ancak durumun böyle olmadığını söylüyor. Crystal, 2013’te bir röportajda “Beni tanıyan herkes şarkı söyleyebildiğimi biliyor” diye ısrar etti. Tom Joyner Sabah Gösterisi. “Yani bu doğru değildi.”

kristal jones
2013 röportajı sırasında Crystal Jones. (V-103 Atlanta/Youtube)

Aşağıda Crystal ve onun TLC’den ayrılması hakkında daha fazla bilgi edinin.

TLC Neden Crystal Jones’un Yerini Aldı?

2013 biyografisi, Crystal’den bir seçmeden sonra TLC’den ayrılmasının istendiğini gösterdi. LA Reid. O söyledi Yayılıyor LA Reid ile seçmelerin hiç gerçekleşmediğini. Aksine, şarkıcı için şarkı söylediler Perri “Çakıl” Reidyakın zamanda bir prodüksiyon ve yönetim şirketi kurmuş olan. Pebbles grupla ilgilendikten sonra, Crystal onların menajeri olmak için “manipülasyonlar” yapmaya başladığını söyledi. Hanımlar sözleşme imzalamak için bir avukatla görüştüklerinde sorunlar çıktı.

“anlamadım [it] ve Pebbles’a döndüm ve benimkini eve götürüp anneme baktırabilir miyim diye sordum ve o, ‘Kesinlikle hayır’ dedi, ”dedi Crystal. “Bu yüzden kafamda biraz sadakat olacağını düşünerek sözleşmemi imzalamamayı seçtim. Belki bana nedenini sorarlar ve Tionne ile Lisa ‘Naber? Neden imzalamıyorsunuz?’ Ama bunu kimse sorgulamadı. Hiç kimse sormadı.”

Crystal, imzalamamaya karar verdiği andan itibaren her şeyin “yokuş aşağı” olduğunu söyledi. “Bensiz toplantılar yapmaya devam ettiler ve birdenbire beni artık grupta istemediklerini söylediler,” diye paylaştı. Ayrıca T-Boz ve Sol Göz’ün sözleşme durumunun ortasında ondan “uzaklaşmaya” başladığını söyledi.

Crystal, “Pebbles’la birlikte şehir dışına uçarlardı,” diye açıkladı. “Videoyu onlar için yaptılar. [Pebbles’ song] “Arka bahçe” ve bakarsanız arka tarafta onları göreceksiniz ama ben orada değilim. Nedenini ise son anda söylemeleri. Ben yeni bir anneydim. Henüz dört aylık bir bebeğim olmuştu. Ayrıldıktan birkaç saat sonra bana gidemeyeceğimi söylediler. Böyle şeyler yapmaya başladılar.”

t-boz biber
T-Boz ve Chilli birlikte performans sergiliyor. (Mat Baron/Shutterstock)

TLC’den Crystal Jones Hala Şarkıcı mı?

Crystal, TLC’den ayrıldıktan sonra müzik endüstrisindeki kariyerini sürdürmeye çalıştığını ancak hiçbir şeyin yolunda gitmediğini söyledi. Ayrıldığı sırada 19 yaşında olan Crystal, “Anne olmak zorunda olduğum için uzaklaşmaya karar verdim,” dedi. “Harap oldum. Ondan sonra başka durumlar denedim ama aynı karışımı bulamadım. O sıralarda Atlanta’daki herkes ne olduğunu biliyordu. Devam etmelerini ve fikrimin meyvelerini verdiğini ve herhangi bir itibar görmediğini görmek bir süre için biraz iç karartıcıydı. Zordu.”

Crystal tek başınayken iki yakayı bir araya getirmek için çok çalıştı. “Pek bir eğitimim yoktu, bu yüzden hayatta kalmak için yapmam gerekeni yapmak zorundaydım” diye paylaştı. “Fazla okulum yoktu, bu yüzden beni alacak işler almak zorunda kaldım. Yapmamam gereken şeyleri yapmaya, geçimimi sağlamak için belirli kulüplerde çalışmaya başladım. Anne olmak zorundaydım.” Ancak, hala kilisede şarkı söylediğini doğruladı!

Crystal Jones Aynı Zamanda Bir Dansçıdır

Şarkıcı olmanın yanı sıra Crystal, TLC’yi kurmadan önce eğlence endüstrisinde dansçı olarak da çalıştı. 2013’te “Anne G adında genç bir bayan için yedek dansçıydım” dedi. “Onunla turneye çıktım. DJ Chuck Chillout ve Kool Chip ile turneye çıktım. Bir noktada New York’ta yaşıyordum, videolar çekiyordum.

Crystal, kızına hamile kaldıktan sonra Atlanta’ya geri döndü ve orada yönetici Ian Burke ile buluştu ve TLC konseptini ortaya attı. Grubun adı Second Nature idi, ancak Pebbles’ın ısrarıyla TLC olarak değiştirildi. Crystal, “Biraz daha akılda kalıcı bir şey istedi,” diye açıkladı.

Crystal Jones Hala TLC ile Konuşuyor mu?

2013 röportajında ​​Crystal, T-Boz ve Chilli ile pek “gerçekten konuşmadığını” söyledi. Ancak, 2002’deki ölümünden önce Sol Göz ile sohbet ettiğini de paylaştı. “Nasıl diyebilirim ki çok samimi bir an yaşadık,” diye itiraf etti. “Konuştuk, sarıldık, özür diledi. Ona bunun bir iş olduğunu anladığımı söyledim. Tek hayal kırıklığım, biraz sadakatimiz olduğunu düşünmemdi. Ben sözleşmeyi imzalamazsam onlar da imzalamaz diye düşündüm. Ama ileri gittiler.”

Crystal Jones Bugün Ne Yapıyor?

TLC’den ayrıldığından beri Crystal, bir anne olarak hayata odaklandı. 2014 yılında ayrıca bir anı kitabı yayınladı. Paramparça Bir Rüyanın Uyanışı: Zaman Çizgim yoğun bir kişisel yolculuğun ortasında “iyileşmeye giden yolu” tartıştığı yer. Kitabın açıklaması, “Bu hikaye, bir zamanlar sınırlı kararlarla yönlendirilen sınırlı inançların salıverilmesine izin veren bir Zaman Çizgisi Terapisi aracılığıyla anlatılıyor.” “Crystal, iyileşme sürecinin başlamasına izin vererek zihinsel ve duygusal sağlıklarını iyileştirmek isteyen diğer kişileri motive etmenin yanı sıra ilham verme çabalarında terapisinin şeffaf hale gelmesine karar verdi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-crystal-jones-tlc-5109865/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir