Kris Jenner’ın Mükemmel Düzenlenmiş Buzdolaplarını Görmeniz Gerekiyor


Uyarı: Bakmak Kris Jenner‘nin estetik açıdan hoş buzdolapları ve dondurucuları, eşyalarınızı kaybetmenize neden olabilir. soğuk.

12 Mayıs’ta Kardashian reisi kızına izin verdi Kourtney Kardashian‘ markası Poosh almak için mutfağında kapsamlı bir tur, abartılı, mat siyah aletleri ve içlerinde bulunan birçok lezzetli ve sağlıklı! Ve evet, buna neredeyse tamamen dondurmaya ayrılmış bir dondurucu dahildir.

Kris’in mutfağında, hepsi mükemmel bir şekilde stoklanmış iki buzdolabı ve bir dondurucu bulunur.

İlk buzdolabında, her duruma uygun şekilde hazırlanabilmesi için bir dizi içecek bulunduruyor gibi görünüyor. Arkadaşlarla hızlı bir şekilde yetişmek mi? Kris, herhangi bir diyet kısıtlaması için birden fazla kahve kremasına sahiptir. Kutlama zamanı? Zaten şampanya soğutması var.

Ancak tasarımın kıskandığı ikinci buzdolabı. gerçekten tam vitese geçer.

Cihaz, Kris’in sağlıklı yaşam tarzını ortaya koyan geniş bir özellik penceresine sahiptir. kelimenin tam anlamıyla hepsi yan yana dizilmiş yeşil sebzelerden oluşan bir duvarla sergileniyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330780/kris-jenner-s-perfectly-organized-refrigerators-will-make-you-berry-berry-envious?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın