Kris Jenner Yeni Makyajda Uzun Saçları ve Patlamaları Sallıyor – Hollywood Life


Kylie ve Kendall Jenner’ın yeni makyaj koleksiyonunun lansmanına katılırken Kris Jenner, onun rock’ını görmeye alıştığımız görünümden çok farklı olan yepyeni bir saç modeli sergiledi!

Kris Jenner 5 Nisan’da dışarıda bir gece geçirmek için görünüşüyle ​​her şeyi değiştirdi. KarJenner reisi, daha uzun bir peruk için her zamanki kısa, kırpılmış saç stilini terk etti. Çene boyu, şık, düz bob, yana doğru süpürülmüş patlamalara sahipti. Kris, normalden daha uzun kilitleriyle tıpkı kendi kızlarından birine benziyordu. Görünüm lansmanı içindi Kylie Jenner’ın ile en son makyaj işbirliği Kendall Jennerbir kutlama yemeği özellikli.

Ailenin son zamanlarda kutlayacak çok şeyi var. Bu ayın ilerleyen saatlerinde, yeni Hulu şovlarının ilk bölümü, Kardashianlar, prömiyer yapacak. Kris aslında dizinin 5 Nisan bölümünde programın tanıtımını yaptı. Ellen DeGeneres Gösterisi sadece bu hafta. Yeni girişim 20 sezon sonra geliyor Kardashians ile tutmak 1! KUWTK Haziran 2021’de sona erdi, yani ekranlarımızda KarJenner içeriği görmeyeli neredeyse bir yıl oldu!

kris jenner
Her zamanki, daha kısa kilitleriyle Kris Jenner. (Matt Baron/Shutterstock)

KarJenner hanesinde kutlama yapmanın bir başka nedeni de, son evliliğidir. Kourtney Kardashian ve Travis Barker. İkisi Ekim 2021’de nişanlandılar ve 3 Nisan’daki Grammy Ödülleri’nden sonra Las Vegas’ta kaçtılar. Kourtney ve Travis, yıllarca süren dostluktan sonra 2020’nin sonunda bir araya geldi ve ilişkileri yoğun bir şekilde belgelenecek. Kardashianlar. Bu, kariyerinin son birkaç yılında özel hayatını kamera önünde yaşamaktan uzaklaşan Kourtney için önemli bir dönüm noktası. KUWTK.

Yaklaşan şovun önizlemeleri, Kourtney ve Travis’in birlikte bir bebek sahibi olmaya çalıştıklarını da ortaya koydu. Kylie, sadece iki ay önce 2 Şubat’ta Kris’in en son torununu karşıladığı için aile sürekli büyüyor. Şimdi açık/kapalı partneriyle iki çocuğu paylaşıyor. Travis Scott. önünde Kardashianlar prömiyeri, Kris ve en büyük üç kızı birlikte oturacaklar Robin Roberts 6 Nisan’da saat 20:00’de ABC’de yayınlanacak olan her şeyi anlatan bir röportajda
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/kris-jenner-long-hair-bangs-video/

Yorum yapın