Kris Jenner, Scott Disick’in Her Zaman Ailenin Özel Bir Parçası Olacağını Söyledi


Lord Disick’in günü.

Kris Jenner ünlü Scott Disick26 Mayıs’ta 40. yaş gününü tatlı bir saygı duruşuyla kutluyoruz.

“Muhteşem @letthelordbewithyou Scott’ımıza mutlu yıllar!!!!”, momager Instagram’da yazdı. “Scott, sen harikasın! Seni birkaç on yıldır tanıyorum ve zamanın ne kadar hızlı geçtiğine inanamıyorum. Her zaman sevildiğini ve takdir edildiğini bilmeni istiyorum. Sen harika bir evlatsın, baba. amca, arkadaş ve her zaman ailemizin özel bir parçası olacak.”

Övgülere devam eden Kris, “Sen çok komik, kibar, yaratıcı, güçlü, zeki, işbirlikçi, cömert ve maceraperestsin. Yarattığımız ve henüz gelmeyecek tüm anılar için teşekkür ederim!! Ben Seni seviyorum!!!”

Aile reisi, mesajın yanı sıra, kendisinin ve Scott’ın 2019 Kardashian Noel Partisine katılıp bir günah çıkarma törenini filme aldığı enstantaneleri içeren bir fotoğraf atlıkarınca ekledi. Diğer resimler gösterdi Disick Gibi Çevir üç çocuğuyla şap-Duvarcı13, penelope10 ve Saltanat8, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Kourtney Kardashian– yıllar boyunca onun eski bir fotoğrafının yanı sıra ve Rob Kardashian smokin içinde.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375603/kris-jenner-says-scott-disick-will-%22always-be-a-special-part%22-of-kardashian-family-in-birthday-tribute?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir