Kris Jenner, Scott Disick’in Ailesi Tarafından “Aforoz Edildiğini” Reddetti


Kraliçe konuştu: Tanrım Scott Disick her zaman Kardashian-Jenner ailesinin bir parçası olarak kalacaktır.

Nadir bir sosyal medya yorumunda, momager Kris Jenner yakın zamanda cevap verdi Sayfa Altı bildiri yakın bir kaynaktan alıntı yapan Kourtney KardashianEski sevgilisi, Talentless kurucusunun aile tarafından “bir şekilde aforoz edildiğini” çünkü “önceliğin” yeni kocası olduğunu söylerken, Travis Barker.

“Scott ASLA ailemizden aforoz edilmeyecek,” diye yanıtladı Kris. Instagram hesabında paylaşılan raporla ilgili gönderi Kağıt asıl kaynak olmayan dergi.

Reis devam etti, “O benim torunlarımın babası ve ailemizin özel bir parçası… onu seviyoruz ve doğru değil!”

paylaşan Scott Mason Dişi12, Penelope Dişi10 ve Saltanat Disick, 7, Kourtney ile birlikte, rapor hakkında kamuoyuna açıklama yapmadı. O ve Travis evlendikten üç ay sonra ve nikahlarına katılmayan Scott’tan yaklaşık bir yıl sonra ve Kardashian-Jenner ailesinin geri kalanı Hulu gerçeklik şovlarını çekmeye başladıktan sonra geliyor. Kardashianlarbu yılın başlarında prömiyeri.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343835/kris-jenner-denies-scott-disick-has-been-excommunicated-by-kardashian-family?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir