Kris Jenner, Khloe Kardashian’ın Doğum Günü Yemeğinde Sarhoş Tost Yaptı – Hollywood Life


Kris Jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: APEX / MEGA

Kris Jenner66 yaşındaki kızına sarhoş kadeh kaldırdı Khloe Kardashiandoğum günü yemeği ve kim Kardashian her şeyi Instagram Hikayelerinde belgeledi. Elinde martini ile gözle görülür bir şekilde sarhoş olan Kris, konuşmasını başlatmak için yemek masasında “Biraz sarhoş olduğumu biliyorum” dedi. “Ama söylemek istediğim şey, sana ne kadar aşığım, Khloe Kardashian” diye ekledi. Ünlü “momager” 27 Haziran’da 38 yaşına giren Khloe’yi onurlandırmaya devam ederken muhteşem yeşil bir elbise giymişti.

“Sen benim gözümde bir rock yıldızısın. Sen ailemizin kraliçesisin, ”dedi Kris, Kim’in videosunda kamera dışında güldüğü duyulabilen Khloe’ye. “Her zaman sola bakan kişi sensin,” diye ekledi Kris, sarhoş bir şekilde sözlerini tökezlemeye başladığında. “Bardağın yarısı dolu” demeyi başardı, ancak diğer konukların kafa karışıklığına (ve eğlencesine) kadar yüksek sesle kıkırdamaya devam etti.

çekirdek kumarYemek masasında Kris’in yanında oturan, Martini bardağını elinden alarak yardım etti. Kris, Khloe’ye “Seni ne kadar sevdiğimi söylemek istiyorum. Ve bu gece çok fazla içtim ama seni sevdiğimiz için buradayız.” Ama Kris, kızları “Ne?” diye sorarken sözlerini bir kez daha gevelemeye başladı.

Neyse ki, bir kadın aile dostu devreye girdi ve Kris’in arkasında durarak konuşmayı bitireceğini bildirdi. Sarhoş bir Kris, “Çünkü senin hakkında ne hissettiğimi biliyor ve kendimi kontrol edemiyorum ve birkaç içki içtim” dedi. 41 yaşındaki Kim, Khloe’nin en iyi arkadaşının yanında oturduğunu göstermek için kamerayı salladı Malika Hak.

Kris Jenner ve Khloe Kardashian
Kris Jenner ve Khloe Kardashian (Fotoğraf: APEX / MEGA)

Khloe, doğum gününü ailesi ve kardeşleri Kim de dahil olmak üzere en yakın arkadaşlarıyla kutladı. Kourtney Kardashian, Rob Kardashianve Kendall Jenner. Good American’ın kurucu ortağı, akşam yemeği partisine dar, Barbie pembesi bir elbise giydi. Mücevherli pırlanta kalp kolye ve buzlu Küba halkalı zincir bileziği ile muhteşem görünümünü süsledi. Khloe şimdiye kadarki en iyi doğum gününe sahip görünüyordu ve en önemli şey kesinlikle annesinin sarhoş tostuydu!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/kris-jenner-drunk-khloe-kardashian-birthday-toast-videos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir