Kris Jenner, Kanye Boşanma Yoluyla Kim Kardashian’a Nasıl Yardım Ediyor – Hollywood Life


Kris Jenner, Kanye Boşanma Yoluyla Kim Kardashian'a Nasıl Yardım Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: APEX / MEGA

Kris Jenner kızı boyunca her adımda orada oldu kim Kardashianzor boşanma Kanye Batı. Kendinden iki kez boşanmış olan 65 yaşındaki, yeni bir röportajda SKIMS kurucusunu kamuoyundaki bölünmesiyle nasıl desteklediğini açıkladı.

Kris, “Herhangi birimiz hayatımızda büyük bir şey yaşadığında, onların her zaman durumu anlayacak çok sayıda başka insana sahip olmayacağını anlamamız bizim için gerçekten önemli,” dedi Kris. Daily Telegraph’ın yıldız dergi 16 Nisan Cumartesi günü yayınlanan bir hikayede. “Bu yüzden onun yanında olmaya ve neler olup bittiğine dikkat etmeye çalışıyoruz” diye ekledi.

Kris Jenner, Kanye Boşanma Yoluyla Kim Kardashian'a Nasıl Yardım Ediyor – Hollywood Life
Kim Kardashian ve annesi Kris Jenner. (Matt Baron/Shutterstock)

Kardashian-Jenner klanının takipçileri, Hulu’nun yeni belgesel dizisinde Kim ve Kanye’nin dört çocuğunu içeren boşanmaya bir kez daha bakacaklar. Kardashianlar. “Hepimiz zamanımızın çoğunu birlikte geçiriyoruz. Hissettiğini biliyorum ve tüm ailesinin desteğine sahip olduğunu biliyor, değil mi? Bence birlikte ebeveynlik işlerinin iyi gittiğinden emin olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. O harika bir anne,” dedi Kris röportajda.

Kris Jenner, Kanye Boşanma Yoluyla Kim Kardashian'a Nasıl Yardım Ediyor – Hollywood Life
Kanye West, Kim Kardashian ve annesi Kris Jenner ile birlikte görülüyor. (David Fisher/Shutterstock)

Aynı zamanda dizinin baş yapımcısı olan altı çocuk annesi, yeni dizide boşanmanın ne kadarının olacağı ve Kim’in yeni romantizmiyle dalga geçti. Pete Davidson28. Gerçek yıldız ve Staten Adası Kralı sette bağlı aktör Cumartesi gecesi canlıve Ekim’den beri çıkıyorlar.

kim kardashian kanye batı
Kim Kardashian ve Kanye West ayrılmadan önce. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

“Bizim için de çok taze ve yeni. O kadar uzun süredir çekim yapmıyoruz. Ailemdeki tüm ilişkilerde olduğu gibi elimizden geldiğince şeffaf olmaya çalışıyoruz” dedi Kris. “Sanırım, bir başkası hakkında paylaştığımız şeyler konusunda hepimizin kesin sınırlarına sahip olduğumuz pek çok şey oluyor, çünkü bu onların mahremiyeti de. Bu yüzden resimde başka kimlerin olduğunu ve kimden bahsettiğimizi gerçekten düşünmek zorundasın” diye ekledi.

Safely’nin kurucusu ayrıca, “Hala kendi kendine çalışıyor, bu yüzden biz ilerledikçe izleyicilerin bizimle birlikte hareket ettiği bir şey olacak,” dedi. Kardashianlar şu anda Hulu’da yayın yapıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/kris-jenner-helping-kim-kardashian-kanye-west-divorce-interview/

Yorum yapın