Kris Jenner, Boşanma Sürecinde Kim Kardashian’a Nasıl Yardım Etti?


Kris Jenner önce anne, sonra annedir.

Kardashians ailesinin reisi yardım hakkında konuştu kim Kardashian onu gezin ve Kanye Batıevlilik dökümü. İkili, SKIMS kurucusunun Şubat 2021’de evrak sunmasından bu yana boşanma davalarında bulunuyor.

Avustralya Pazar dergisine verdiği yeni röportajda Kris, “Hepimiz zamanımızın çoğunu birlikte geçiriyoruz” dedi. yıldız 16 Nisan’da yayınlandı. “Bütün ailesinin desteğine sahip olduğunu hissettiğini biliyorum ve biliyor, değil mi?

Ayrıca geçtiğimiz Şubat ayında yasal olarak bekar ilan edilen Kim’in “Donda” rapçisiyle paylaştığı dört çocuğa odaklandığını söyledi: Kuzey8, Aziz6, Chicago4 ve mezmur2.

Kris, “Bence birlikte ebeveynlik işlerinin iyi gittiğinden emin olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor,” diye devam etti. “O harika bir anne.”

Kendisinden önce iki kez boşanmış olan 66 yaşındaki genç, zor zamanların üstesinden gelme konusundaki hayat derslerini aktarmayı başardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327551/how-kris-jenner-helped-kim-kardashian-through-her-divorce-from-kanye-west?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın