Kris Jenner, Ailesinin Yeni Gösteriden Önce Yaptığı “Konuşmaları” Paylaştı


Kardashianlar için yeni bir dönem!

kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian ve Kris Jenner yeni gerçeklik dizilerinin galasını kutladı, Kardashianlar7 Nisan’da Goya Stüdyoları’nda özel bir gösterimle birlikte, Kim’in erkek arkadaşı da dahil olmak üzere yakın çevrelerinin üyeleri katıldı. Pete DavidsonKourtney’nin nişanlısı Travis Barker ve eski sevgilisi Scott Disick– aile, Kris’in konuklara konuşma yaptığı içeri girmeden önce kırmızı halıda mutlu bir şekilde fotoğraf çektirdi.

Momager, “Başka bir şov yapmak hakkında konuşmaya başladığımızda, kendimizi yeniden taahhüt etmenin doğru olması gerektiğini biliyorduk ve bulduk” dedi. “Gösterinin ilk bölümünü görmeniz için sabırsızlanıyoruz.”

Akşamın erken saatlerinde, Kris özel olarak E ile paylaştı! Haberler’ Günlük Pop hayranların neler bekleyebileceği üzerine Kardashianlar. Dizinin, ailenin ilk reality şovuna göre “biraz daha karanlık” olduğunu açıklayan, Kardashians ile tutmakdedi Kris, “Gittiğimiz ve o küçük ara verdiğimiz yıl içinde pek çok şey oluyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326491/kris-jenner-shares-the-conversations-her-family-had-before-joining-the-kardashians?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın