Kris Jenner, Ailenin Blac Chyna’ya Karşı Hukuki Zaferine Tepki Verdi


Kris Jenner yasal zaferinden sonra minnettarlığını paylaşıyor.

2 Mayıs’ta bir jüri, Kardashian-Jenners’ın herhangi bir zarara uğramadığına karar verdi. Blac Chynakim suçladı kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kylie jenner ve Kris iftira ve sözleşme müdahalesi. Ailenin televizyon kariyerini rayından çıkardığını ve E! televizyon programı Rob & Chyna. Ancak jüri, Kris, Khloe, Kim ve Kylie’nin davranışlarının Chyna’ya “gerçek zarar” vermede “önemli bir faktör” olmadığını söyledi.

Kris, 2022 Met Gala için hazırlandıkları için karar açıklandığında ailesiyle birlikte Los Angeles mahkeme salonunda değildi.

Kırmızı halı etkinliğine geldikten sonra Kris, davanın kararına tepkisini paylaştı. “Bittiği için mutluyum” dedi Çeşitlilik‘s Marc Malkinen zor kısmın “geçmek” olduğunu da sözlerine ekledi.

Bunu nasıl atlattığına gelince, Kris, “Dua et, inancımla yaşıyorum ve sadece umuyorum, biliyorsun, bu kadar yeter. Ve evet, bittiğine ve kızlar için bittiğine sevindim. Ve bu gece kutlamak için buradayız.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329385/kris-jenner-reacts-to-family-s-legal-victory-against-blac-chyna?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın