Kraliyet Hayranları, Kraliçe II. Elizabeth’in Cenazede Tabutunda Örümcek’e Tepki Verdi


Birkaç kartal gözlü izleyici kraliçe ikinci ElizabethCenazesi beklenmedik bir katılımcıyı fark etmekten kendini alamadı: bir örümcek.

Yaratık, 19 Eylül’de Westminster Manastırı’na girerken, merhum hükümdarın tabutundaki çiçeklerden oluşan bir çelenk üzerindeki bir kartın üzerinde sürünürken görüldü. Yüzlerce sosyal medya kullanıcısı, örümceğin fotoğraflarını ve videolarını paylaşmaya başladı ve ortaya çıkan sonucu yarattı. aksi takdirde ciddi vesileyle daha hafif bir an olmak için.

Tek olarak cıvıldamak okuyun, “Kraliçe’nin Tabutunun üzerinde bir örümcek vardı. Bir örümcek hayranı olarak çok mutluyum. [sic]! Dünyanın en şanslı Örümceği!”

Başka kullanıcı kuramsallaştırılmış Kraliçe, “Kraliçe’nin işler ters gittiğinde onu sevdiği söylenir. Bence piskoposun kağıdını yere düşürmesine ve çiçek aranjmanındaki örümceğe bayılırdı. #kraliçe cenaze”

Bu duyguyu yankılamak, farklı bir tweet belirtilmiş Kraliçe doğayı sevdiğinden, örümceği görmekten “mutlu” olurdu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346831/royal-fans-react-to-spider-on-queen-elizabeth-ii-s-casket-during-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir