Kraliyet Ailesinin Kraliçe II. Elizabeth’e Nasıl Haraç Ödediğini Görün


İngiliz kraliyet ailesi, merhum annelerini onurlandırıyor.

Takip etmek Kraliçe II. Elizabeth’in 8 Eylül’de ölüm, kraliyet ailesi onun hayatını ve Birleşik Krallık hükümdarı olarak 70 yıllık saltanatını onurlandırıyor. Kraliyet web sitesi, Kraliçe’nin onuruna karardı. ana sayfa şimdi siyah bir arka planla, Kraliçe’nin tahtında tacını takmış bir fotoğrafıyla, “Kraliçe II. Elizabeth. 1926-2022” sözleriyle gösteriliyor.

Kraliyet web sitesinin yanı sıra, ailenin sosyal medya hesaplar, Kraliçe’ye haraç ödemek için güncellendi. Prens William ve Kate Middleton, Cornwall ve Cambridge Dükü ve Düşesi. Sayfaların avatarları kraliyet armasının siyah beyaz versiyonuyla değiştirildi.

Hesapların hepsi, Kraliçe’nin ölümünü doğrulayan aynı ifadeler ve hükümdarın gülümsediği siyah beyaz bir fotoğraf yayınladı. Duyuruda, “Kraliçe bu öğleden sonra Balmoral’da huzur içinde öldü” denildi. “Kral ve Kraliçe Eş bu akşam Balmoral’da kalacak ve yarın Londra’ya dönecek.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345422/here-s-how-the-royal-family-is-honoring-queen-elizabeth-ii-after-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir