Kraliyet Ailesi Lilibet’in 2. Doğum Gününü Sosyal Medyada Görmezden Geldi – Hollywood Life


Catherine, Galler Prensesi, Prens William, Galler Prensi, Prens Harry, Sussex Dükü ve Meghan, Sussex Düşesi


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Kirsty O’Connor/WPA-Havuzu/MEGA

Prens Harry Ve Meghan Marklekızı, Lilibet, 4 Haziran Pazar günü iki yaşına girdi ve özel günü, göletin karşısındaki kraliyet akrabalarından halka açık bir doğum günü dileği olmadan gelip geçti. Lilibet’nin büyükbabası, Kral Charles IIIve amca ve teyze, Prens William Ve Kate Middletongeçen yıl Lilibet ailesiyle birlikte Londra’dayken doğum gününü kutlamasına rağmen ona mutlu yıllar dilememeye karar verdi. Kraliçe Elizabeth‘nin kilometre taşı Platinum Jübile. Ve doğum günü dileklerinin olmamasını Harry, 38, Meghan, 41, Charles, 74, William, 40 ve Kate, 41 arasında devam eden dramaya suçlamak kolay olsa da, içeriden biri tüm durumun endişe verici olmadığını söyledi.

Kraliyet kaynağı, “Kraliyet ailesinin çalışmayan üyeleri veya çocukları için resmi doğum günü dileklerini resmi kanallarda paylaşmak hiçbir zaman protokol olmadı” dedi. Bu gece eğlence. “Böyle doğum günü dilekleri özel olarak paylaşılır.” Lilibet’in küçük erkek kardeşinin, ArchieMayıs ayında 4 yaşına giren , kraliyet ailesi üyelerinden de halka açık bir doğum günü dileği almadı. Ayrıca Meghan ve Harry, bu yıl çocuklarının doğum günleri hakkında halka açık bir şey paylaşmadı.

Catherine, Galler Prensesi, Prens William, Galler Prensi, Prens Harry, Sussex Dükü ve Meghan, Sussex Düşesi
Prens William, Prenses Kate, Prens Harry ve Meghan Markle en son Eylül 2023’te Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından yeniden bir araya geldi (Fotoğraf: Kirsty O’Connor/WPA-Pool/MEGA)

Yukarıda bahsedildiği gibi, Harry’nin babası, erkek kardeşi ve baldızı geçen yıl Lilibet’e mutlu bir doğum günü diledi. “Bugün bir yaşına giren Lilibet’e çok mutlu bir doğum günü diliyorum!” teyzesi ve amcası tweet attı 4 Haziran 2022’de. Kraliyet Ailesi hesabı ayrıca basit bir not paylaştı: “Lilibet’e çok mutlu bir 1. Doğum Günü diliyorum!” hesap tweet attı mesajdan önce bir doğum günü balonu emojisi ile. Ayrıca, hesap için Clarence Evi kraliyet ikametgahı (Kral Charles’ın ve Kraliçe Camilla‘nin yıllardır ana ikametgahı olan) da aşağıda görüldüğü gibi kısa bir not yayınladı.

Lilibet’in geçen yılki doğum günü, Harry ve Meghan’ın Frogmore Kır Evi’ndeki evinde gerçekleşti. Bir sözcü, jübile kutlamaları sırasında bunu “gündelik, samimi bir arka bahçe pikniği” olarak nitelendirdi. İNSANLAR. İngiliz Kraliyet Ailesi ile ilişkilerinin kötüleşmeye devam ettiği bildirildiğinden, o zamandan beri Harry ve Meghan’dan eski evlerini “tahliye etmeleri” isteniyor.

Bir kraliyet uzmanına göre, bu yıl Lilibet yürümeye başlayan çocuk yıllarının başlangıcını başka bir gündelik toplantıyla kutladı. Kraliyet uzmanı ve gazeteci, “Ünlülerin serpiştirilmesini ve umarım başka küçük çocukların da dahil olacağı rahat bir parti görmeyi beklerdim” dedi. Jennie Bond söylenmiş TAMAM! İngiltere dergisi (aracılığıyla Günlük mail). “Günde Lilibet’nin büyükbabası Kral Charles’la bir video görüşmesinin olabileceğini düşünmek güzel olurdu ve umarım bir tür hediye ayarlanmıştır ve doğum günü için Montecito’ya teslim edilecektir.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/royal-family-ignores-lilibet-2nd-birthday-social-media/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir