Kraliçe’nin Prens Harry ve Meghan Markle’ı Balmoral – Hollywood Life’a Davet Ettiği Bildirildi


Kraliçe Elizabeth, Prens Harry, Meghan Markle


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

kraliçe ikinci Elizabeth96, davet edildi Prens Harry37, Meghan Markle40 ve iki çocuğu da dahil olmak üzere arşiv3 ve Lilibet1, son birkaç aydır çeşitli kıdemli kraliyet mensuplarıyla gergin ilişkiler yaşadıktan sonra, yaz boyunca Balmoral’da onunla vakit geçirmek için, Güneş bildirildi. Kraliyetin Perşembe günü Highlands’deki evine geldiği ve Balmoral arazisindeki Craigowan Lodge’da, ailesi bir süre ona katıldığı için on hafta kalmayı planladığı bildirildi. Bir kaynak, “Çalışanlara Harry, Meghan ve çocukları Archie ve Lilibet dahil olmak üzere kraliyet üyelerinin tam listesini beklemeleri söylendi” dedi. “Sussex’ler için hazırlanıyorlar.”

Başka bir kaynak, Sussex Dükü ve Düşesi’nin bu yaz geçirdiği yoğun Platinum Jübile sırasında Kraliçe ile “zar zor 15 dakikaları olduğunu” ve “Balmoral, onunla biraz kaliteli zaman geçirmek için mükemmel bir yer” dedi. Davet edilmelerine rağmen, diğer kaynaklar Harry’nin babası gibi diğer kraliyet mensuplarının yanında “eğer ortaya çıkarlarsa hayrete düşeceklerini” kabul ettiler. Prens CharlesVe kardeşim, Prens William.

Kraliçe Elizabeth, Meghan Markle, Prens Harry
Kraliçe, önceki bir etkinlik sırasında Meghan Markle ve Prens Harry ile. (Tim Rooke/Shutterstock)

Haber, Harry ve Meghan’ın bu yılın başlarında Hollanda’daki Invictus Oyunlarına giderken İngiltere’de durduklarında Charles ve Kraliçe’yi özel olarak ziyaret ettikleri bildirildikten sonra geldi. İki çocuklu anne-baba, daha sonra Haziran ayında Platinum Jübile kutlamaları sırasında Renk İçin Birlik geçit törenine katılmak üzere İngiltere’ye döndüklerinde, adını büyük büyükannesinin adını taşıyan kızlarını Kraliçe ile ilk kez tanıştırdı. Archie ve Sussexes’in en yeni ilavesinin de büyükbabaları Charles ile aynı zamanlarda “duygusal” bir ziyaret yaptığı bildirildi.

Bir kaynak, “Prens, elbette, torunu Archie’yi bir süredir görmedi ve bu yüzden onunla biraz zaman geçirmek çok özeldi” dedi. ET ziyaret hakkında. Kaynak ayrıca bu anı “çok duygusal” ve “çok, çok harika bir şey” olarak adlandırdı. İçeriden ikinci bir kişi de “Harry, Meghan ve ailelerini İngiltere’de görmek harikaydı” dedi. “Onların İngiltere’de olması harikaydı.”

Meghan Markle, Prens Harry, Kraliçe Elizabeth
Meghan Markle, Prens Harry ve Kraliçe Elizabeth, bir kraliyet etkinliğinde mutlu bir şekilde birlikte oturuyorlar. (Deklanşör)

Harry ve Meghan’ın İngiltere’ye son ziyaretleri ve olası yaklaşan ziyaretleri, 2020’nin başından beri Kaliforniya’da yaşadıktan sonra gerçekleşti. Eski çalışan kraliyet ailesi, çeşitli ünlülerle komşu oldukları eyaletin güney kısmına yerleştiler ve oldukça özel kişisel yaşam, çoğunlukla spot ışıklarından uzakta. Trooping for Color etkinliğinde görüldükten sadece birkaç gün sonra, mütevazi evlerine yerleşmek için Santa Barbara’ya geri döndüler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/queen-elizabeth-invites-prince-harry-meghan-markle-kids-balmoral/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir