Kraliçe’nin Elizabeth’in Oğlu Prens Edward Cenazesinde Ağladı: Fotoğraf – Hollywood Life


Kraliçe'nin Elizabeth'in Oğlu Prens Edward Cenazesinde Ağladı: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: James Manning/AP/Shutterstock

Bir kraliyet olsanız bile, birinin annesini kaybetmek zor bir şey. Prens edwardKraliçe’nin oğlu ve karısı Sophie, Wessex Kontesi19 Eylül’de II. Elizabeth’in cenazesi sırasında gözyaşlarına boğuldular. Ayinin sonlarına doğru, Prens bir mendille gözlerini ve yüzünü silerken, Kontes ise bir mendille gözlerini sildi.

Prens kardeşlerinin yanına oturdu: yeni atandı Kral Charles III, zaman zaman gözleri sulanan ama soğukkanlılığını koruyan; onun tek kız kardeşi Prenses Anneannesi öldüğünden beri kaya gibi olan, vefatından beri her adımında tabutunun yanında olan; Ve kardeşim Prens AndrewCenaze töreni sırasında oturduğu yerden ağlarken görüntülendi.

19 Eylül’de annesinin tabutunu Westminster Abbey’e getiren geçit törenine Prens Andrew de kardeşleri katıldı. Kral III. Charles ve oğulları, Prens William ve Prens Harry, Westminster Hall’dan Abbey’e kadar ciddi bir şekilde tabutunun arkasında yürüyen aileye önderlik etti. Ailenin diğer üyeleri, örneğin Prenses CatherineOnun çocukları Prens George ve Prenses Charlotteve Kraliçe Eşi Camila, birlikte hizmete girmeleri için Manastırda onları bekler.

Prens Edward’ın iki çocuğu,Leydi Louise ve James, Vikont SevernKraliçe’nin sekiz torunu Prens William, Prens Harry için düzenlenen özel geceye katıldıktan sonra da katıldılar. Peter Phillips, Zara Tindall, Prenses Beatrice, Prenses Eugenie, Leydi Louiseve James – 17 Eylül Cumartesi günü Westminster Hall’da.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/prince-edward-cries-queen-elizabeth-funeral/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir