Kraliçe II. Elizabeth’in Torunlarıyla İlişkisinin İçinde


kraliçe ikinci Elizabeth bir hükümdar ve bir anneydi, ancak özel unvanlar listesi burada bitmedi.

Şanslı bir grup tarafından sevgiyle Büyükanne olarak biliniyordu. Sekiz yaşında bir büyükanne ve 12 yaşında bir büyükanne olan Kraliçe II. Elizabeth’in mirası, rahmetli kocasıyla birlikte ağırladığı dört çocuğun çok ötesine uzanıyor. Prens Philip: Prens Charles, Prenses Anne, Prens Andrew ve Prens edward. 70 yıl tahtta kaldıktan sonra 8 Eylül’de 96 yaşında vefat eden en uzun süre tahtta kalan İngiliz hükümdarının vefatının yasını tutarken, ailesinin gelecek nesillerle paylaştığı bağ dikkatlerden kaçmadı.

Toplanan haraçlar, torunlarının yıllar boyunca onun hakkında, müstakbel kral da dahil olmak üzere, kamuoyuna paylaştığı birçok yorumu yankılıyor. Prens WilliamDaha önce neredeyse yetmiş yıl önce bir ömür boyu rolünü üstlendiği için cesaretini selamlayan.

“O zamanlar, erkeklerin dünyasında herkesin düşündüğü şeye adım atan bir kadındı… sadece bir erkeğin yapabileceğini. Bence bu anlamda gerçekten kendi yolunu çizdi ve işi yapmak için inanılmaz miktarda cesaret üretti ve plakaya çıkmak için,” William söylenmiş Katie Couric 2012’de. “Süreçte kendisini veya kimseyi hayal kırıklığına uğratmadı. İşle ilgili o kadar dikkatli bir inceleme var ki, yolunuzu nasıl çizeceğinize çok ama çok dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum, ama o bunu harika bir şekilde yaptı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1308478/remembering-granny-inside-queen-elizabeth-ii-s-relationship-with-william-harry-and-more-grandkids?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir